مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دو سه تا سوال پیش پا افتاده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اگه بخوام کد رفرش رو بذارم توی تایپیک ها مثلا کاربر توی تایپیک قوانین هست و میخوام که بعد از 5 ثانیه همون تایپیک رفرش بشه باید از طریق قالبها توی کدوم قسمتش این کد رو اضاف کنم که مربوط میشه به تایپیکها؟
توی تنظیمات انجمنها و ارسالها وقتی که عکس اضاف میکنم میاد زیر اسمی که واسه انجمن انتخاب کردم و کنار اون بخش عکسهای مربوط به انجمن دارای ارسال تاه است میاد.میخوام مثل اینجا باشه یعنی کنار انجمن یه عکس ثابت قرار بگیره.مثلا کنار انجمن درباره ما یه عکس شخص هس با ذره بین.
در قسمت فیلد های ثبت نام چجوری میتونم فیلدی رو تعریف کنم که تنها قابل مشاهده برای مدیر کل باشه و حتی مدیر ارشد هم نتونه اون فیلد رو در پروفایل کاربر مشاهد کنه
درخواست خیلی مهمم اینه که من روی قالبم تغییرات زیادی دادم و کدهای زیادی رو جایگزین کردم که اگه هر اتفاقی بیوفته حضور ذهن ندارم که دقیقا چیا بودن چجوری میشه از فالبی که انتخاب کردم با تمام تغییراتش بکاپ بگیرم که داشته باشمشون
دوست عزیز شما تایپیک های متعددی ایجاد میکنید بدون اینکه حتی یک جستجوای در انجمن کنین
تمام سوال های شما قبلا چند بار توسط دوستان پاسخ داده شده لطفا" از سرچ انجمن استفاده کنین

ضمنا" این اکانت سوم شما در انجمن است که اکانت های قبلی شما قبلا محروم شده اگر به این روند ادامه بدین از طریق ip شما رو بن میکنم !
به خدا سرچ کردم نیست اخه.شما بگو من با چه عنوانی سرچ کنم توی گوگل مای بی بی هم زدم ولی نیست
عجیبه که تا تذکر دریافت میشه طرف به جای اصلاح میره امضاشو سریع تغییر میده!
همون هاست رایگان سایت داره دیگه نه!
در ضمن چقدر ادرستون شبیه به این بود
http://www.d0stane.ir
دوست عزیز شما چرا خودون قوانین رو نقض میکنید؟اسپم دهی

بنده این ادرسی که شما دادی رو واگذار کردم بعد یه انجمن دارم میزنم که چون طرف قرار داد اشنا هستن به صورت تست دارم روش کار میکنم و سوالاتی که دارم به خاطر اطمینان از عدم ایجاد مشکل هست.لطفا پاسخگو باشید چون بنده به احترام پشتیبانی شما و انجمن ساز توی خانواده ی مای بی بی دارم فعالیت میکنم.ممنون.
(۱۳۹۱/۱۰/۱، ۲۲:۱۸:۳۱ عصر)jiji نوشته است: [ -> ]اگه بخوام کد رفرش رو بذارم توی تایپیک ها مثلا کاربر توی تایپیک قوانین هست و میخوام که بعد از 5 ثانیه همون تایپیک رفرش بشه باید از طریق قالبها توی کدوم قسمتش این کد رو اضاف کنم که مربوط میشه به تایپیکها؟
توی تنظیمات انجمنها و ارسالها وقتی که عکس اضاف میکنم میاد زیر اسمی که واسه انجمن انتخاب کردم و کنار اون بخش عکسهای مربوط به انجمن دارای ارسال تاه است میاد.میخوام مثل اینجا باشه یعنی کنار انجمن یه عکس ثابت قرار بگیره.مثلا کنار انجمن درباره ما یه عکس شخص هس با ذره بین.
در قسمت فیلد های ثبت نام چجوری میتونم فیلدی رو تعریف کنم که تنها قابل مشاهده برای مدیر کل باشه و حتی مدیر ارشد هم نتونه اون فیلد رو در پروفایل کاربر مشاهد کنه
درخواست خیلی مهمم اینه که من روی قالبم تغییرات زیادی دادم و کدهای زیادی رو جایگزین کردم که اگه هر اتفاقی بیوفته حضور ذهن ندارم که دقیقا چیا بودن چجوری میشه از فالبی که انتخاب کردم با تمام تغییراتش بکاپ بگیرم که داشته باشمشون
در این انجمن و در این سایت فقط و فقط بنا به این موضوع به کاربرانی که انجمن دارند پشتیبانی داده میشه
انجمن بنده در پروفایلم هست.
کنترل پنل مدیر کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > سری قالب های Show Thread Templates
ویرایش قالب ShowThread
و کد رفرش رو اینجا قرار بدید
نکته مهم : در این صورت همه تایپیک های شما در زمان تعیین شده رفرش میشن و مخصوص انجمن یا تایپیک خاصی نیست
برای آیکون گذاشتن گذاشتن کنار هر انجمن هم پلاگین و هم آموزش افزودن دستی هست لطفا جستجو کنید
از فیلد مشخصات اختیاری فیلد رو اضافه میکنید و تیک مخفی در پروفایل رو میزنید و دسترسی گروه مورد نشر رو برای مشاهده اون تنظیم میکنید و بقیه گروه ها نمیتونند ببینند
برای بک آپ گرفتن از پوسته به مسیر قالب ها و پوسته ها برید پوسته مورد نظر رو انتخاب کرده و از تب های بالا گزینه خروجی گرفتن از پوسته رو بزنید
تمام