مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در قالب (لطفا کمکم کنید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان وقتتون بخیر
من بعد از یعد از فعال و غیر فعال کردن چند تا از پلاگین ها قالبم این شکلی شده یعنی 2ستونه شده
اما میخوام عین قبل بشه ... یکسره .
تنظیمات خاصی داره ؟ جایی ؟
کمکم میکنید ؟ متشکرات بسیار
[تصویر:  1.jpg]
اگر با غیر فعال کردن پلاگین مربوطه مشکلتون حل نشد، میتونید از طریق کنترل پنل مدیریت > قالب ها (تمپلیت ها) > index templates
قالب index رو باز کنید و کدهای مربوط به ستون دوم رو حذف کنید

ولی اصولا هر پلاگینی که با فعالسازیش این کدها رو اضافه کرده باید موقع غیر فعال سازی هم همون کدها رو حذف کنه!
دقت کنید ببینید آیا پلاگین صحیح رو غیر فال میکنید؟

اگر موفق به حل مشکلتون نشدید کدهای index رو داخل تگ # (code) قرار بدید تا بررسی بشه
با غیر فعال کردن پلاگین برترین ارسال کنندگان درست شد.
دستتون درد نکنه . از راهنماییتون ممنون دوست عزیز Smile
خیلی آقایی Smile

سلام دوست عزیز.
من داشتم توی تنظیمات قالب فایل فوتر رو ویرایش میکردم و یه نوشته به انتهای فوتر اضافه کردم اما موقع ویرایش 2-3 تا از کاراکتر های کد های فوتر پاک شدن اما نمیدونم چی بود ؟!!!!
حالا هم که فوتر ذخیره کردم کلمه ( زیر انجمن ها ) توی قالب جاش به هم خورده ...
میتونید ببینید چی پاک شده و فایل تصحیح شده رو برام بزارید .
دوباره از لطفتون خیلی خیلی ممنونم . والا نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم. بجز این امجمن دستم به جایی بند نیست واسه راهنمایی Smile
[php]<br />
<div class="bottommenu">
<div class="float_right">{$lang_select}</div>
<div>
<span class="smalltext"><a href="{$mybb->settings['contactlink']}">{$lang->bottomlinks_contactus}</a> | <a href="{$mybb->settings['homeurl']}">{$mybb->settings['homename']}</a> | <a href="#top">{$lang->bottomlinks_returntop}</a> | <a href="#content">{$lang->bottomlinks_returncontent}</a> | <a href="<archive_url>">{$lang->bottomlinks_litemode}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=syndication">{$lang->bottomlinks_syndication}</a></span>
</div>
</div>
</div>
<hr class="hidden" />
<div id="footer">
<div id="copyright">
<div id="debug"><debugstuff></div>
<!-- You may NOT remove, modify or hinder the visibility of the MyBB copyright at any time.
It must contain the links to the MyBB website and be formatted appropriately.

Failure to comply with the above will result in prosecution to the full extent of the law.
This is free software, support us and we'll support you. -->
{$lang->powered_by} <a href="http://mybb.com/" target="_blank">MyBB{$mybbversion}</a>, &copy; 2002-{$copy_year} <a href="http://mybb.com/" target="_blank">MyBB Group</a>.<br />
<!-- End copyright -->
<a href="http://www.Sudmand.com"><strong>www.Sudmand.Com</strong></a>
<br>
تمامی حقوق این سایت متعلق به اولین انجمن تخصصی تعمیرکاران لپ تاپ و کامپیوتر ایران است. <a href="http://sudmand.com"><strong>سودمند.کام</strong></a>
<br />
<br class="clear" />
<!-- The following piece of code allows MyBB to run scheduled tasks. DO NOT REMOVE -->{$task_image}<!-- End task image code -->
{$auto_dst_detection}
</div>

</div>
</div>
این مشکلتون ربطی به فوتر نداره
همونطور که از کدها هم معلومه قالب footer مربوط میشه به تَه صفحه و کپی رایت، نمیتونه مربوط به قسمت انجمن ها باشه!

شما در forum bit templates تغییراتی دادید که باعث این مشکل شده
ahaaaaaa
یادم اومد من برای 2 ستون کردن زیر انجمن ها فایل forumbit_depth3 رو تغییراتی دادم.
قبل از تغییرات اینجوری بود :
ma}{$statusicon}<a href="{$forum_url}" title="{$forum_viewers_text_plain}">{$forum['name']}</a>

وقتی این کد هارو میزارم جای کلمه ( زیر انجمن ها ) درست میشه. اما حالت ستونی بودن زیر انجمن هام به هم میخوره و پشت سر هم میاد. البته پلاگین ستونی کردن انجمن هاروهم نصب کردم اما با کد امنیتی صفح ثبت نام انجمن تداخل داره. مجبور شدم غیر فعالش کنم پلاگین .
و تغییرات دستی توی فایل forumbit_depth3 دادم و به شکل زیر تغییرش دادم.
style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}" title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div>

وقتی این کدرو میزارم 2ستونه میشن و همه چی ردیفه اما کلمه ( زیر انجمن ها ) جاش به هم میریزه...!!
موندم چیکار کنم ...!!!Huh
درود
تو آموزش ستونی دو آموزش موجود اون یکی رو تست کن Wink