مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر ادرس پرتال و فروم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
انجمن رو روی صاب دامین نصب کردم و صفحه ی اصلی سایتم هیچی نیست.میخوام پرتال رو ببرم به دامین اصلی
به این صورت mysait.com/forum/portal.php هست الان میخوام وقتی کسی وارد این ادرس میشه mysait.com بره توی پرتال
پلاگین پرتال رو نصب کردم اما نشد قسمت پوشه ی فروم رو هم move کردم اما قالبم سفید شد.
درود
تو هاست تو روت فایل .htaccess
ادیت کن
اینو بزار
کد php:
DirectoryIndex portal.php 
اینو کجاش بذارم؟باید جایگزین کنم یا اخرش اضاف کنم؟
جایگزین کنید Wink
میشه بیشتر توضیح بدبد ب جای چی جایگزین کنم؟اون همه متن رو پاک کنم این رو جایگزین کنم؟
کسی جواب نمیده؟
عزیزان لطفا پاسخ بدید من الان چند وقته منتظر جواب شمام.
دوست عزیز بجای اینکه اینقدر منتظر میموندی یک بار به خودتون زحمت میدادی و تست میکردین !

آخر کدها اضافه کن دیدی مشکل داره زیر این خط اضافه کن

کد php:
RewriteEngine on 
دوستان متوجه منظور من نشدید
بنده روی صاب دامین انجمن رو نصب کردم. یعنی: http://mysait.com/forum
و وقتی این صاب دامین رو ساختم یه پوشه توی روت ساخته شد به نام forum
من مای بی بی و توی پوشه ی فروم نصب کردم.
ادرس رو هم mysait.com/forum زدم.
پرتال هم ادرسش اینه: mysait.com/forum/portal.php
خوب؟
حالا قصد من چیه؟
من روی هاست دامین های زیادی دارم از جمله فروشگاه.بازی.درباره ما.چت روم و... که واسه هر کدوم دامین جدا زدم.و روی روت اصلی کد های مجید انلاین رو نصب کردم.میخوام یه جوری بشه که وقتی کسی وارد ادرسmysait.cm میشه بره به پرتال و فروم هم توی همون پوشه ی فروم روی هاست باقی بمونه.یعنی جوری بشه که ایندکس مجید انلاین رو پاک کنم پرتال انجمن رو جایگزینش کنم.
خواهشا با خونسردی و ملایمت جوابگو باشید تا انگیزه ی ادم خراب نشه.
خواهشا با خونسردی پاسخ رو از پشتیبانی های دیگه بخواین. اینجا فقط به کاربرانی که از بسته مای بی بی ایران استفاده می کنند پشتیبانی داده میشه
صفحه‌ها: 1 2 3