مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فعال و غيرفعال شدن خط مسيردهي بالاي فروم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
اين نوار مسيردهي بالاي سايتم ديده نمي‌شه. از كجا تنظيم مي‌شه؟ چطور فعال و غيرفعال مي‌شه. ببخشيد كه سوالم ابتدايي ولي هر چي گشتم جوابش را پيدا نكردم.
درود
برای میهمان هم نمیاد؟
اگر برای انلاینی های داخل سایت نمیاد!
مسیر زیرو برید
قالبها و پوسته ها>>>قالب مورد نظر شما>> Header templatesبعد >>>header_welcomeblock_member نگاه کنید ببینید متغییر زیر موجود میباشد؟

کد:
<navigation>

اگر وجود داشت مسیر زیرو برید
قالبها و پوسته ها>>>قالب مورد نظر شما>>Navigation templates بعد>>nav_bit اینجا رو هم چیک کنید
البته برای اطمینان بیشتر همه زیر مجموعه های Navigation templates را چک کنید اگر تمپلیتی مو جود نبود باز هم گزارش دهید
کدهای nav
کد:

<div class="panell">
{$nav}{$activesep}{$activebit}
</div>
سلام. تشكر از جواب شما

در قالبها و پوسته ها>>>قالب >> Header templatesبعد >>>header_welcomeblock_member ، اين كد را دارم:

----------------------------------------------------------------------
<
span style="float:left;">{$lang->welcome_current_time}</span>
{$lang->welcome_back} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><strong>{$lang->welcome_usercp}</strong></a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a>)<br />
<span class="links">
<a href="#" onclick="MyBB.popupWindow('{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=buddypopup', 'buddyList', 350, 350);">{$lang->welcome_open_buddy_list}</a>
</span>
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage
}
---------------------------------------------
و اثري از
<navigation>
نيست.

در ضمن آيا تنظيمات برد > General Configuration ربط به غيرفعال شدن مسيردهي دارد؟ چون فكر مي‌كنم بعد از اين كه خواستم نام سايت را به فارسي بنويسم اين مشكل پيش اومد. يعني قبلا مسيردهي فعال بود و نشان مي‌دهد. ايا در اين صحفه گزينه‌اي روي تاثيرگذار وجود دارد كه من اشتباها آن را تغيير داده باشم؟

1. من از کدهای شما چیزی نفهمیدم لطفا داخل کدی که در نوار ابزار ادیتور وجود دارد بگذارید
  2. لطفآ اطلاعیه گروه MyBB پارسی - Persian MyBB را بخوانید و لینک فرومتان را در پرو فایل و امضایتان قرار دهید تا بررسی کنم
  3. نمیدونم باید کدهاتونو بررسی کنم
درود
من در قالب فعلی شما این نوار را دیدم. اگر در قالب دیگری نمی دیدید، کد های هدر را مقایسه کنید.
با سلام و تشكر از توجه ZEUS و مدير پرتلاش فروم

فعلا قالب پيش فرض را تغيير دادم و درست شد. Smile
ولي متوجه نشدم كه مشكل از كجا پيدا شد. Huh
اين مشكل را در قالب micb دارم.
لطفا اگر منابعي در مورد درك بهتر كار با قالب‌ها وجود دارد در اختيار اعضاي مبتدي انجمن بگذاريد. يا معرفي كنيد.