مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اشکال و خطای ناگهانی در کار دیتابیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
تالار itclubs.ir ناگهان از کار افتاده و در پنل مدیریت پیام زیر رو میده. باید چیکار کنم؟
نقل‌قول: MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1 - Can't create/write to file '/tmp/#sql_46c1_0.MYI' (Errcode: 17)
Query:
SELECT g.*, COUNT(s.sid) AS settingcount FROM mybb_settinggroups g LEFT JOIN mybb_settings s ON (s.gid=g.gid) GROUP BY g.gid ORDER BY g.disporder

باسپاس
با سرویس دهنده هاستتون تماس بگیرید
نه اقا کاری نکنید ماله همه این جوری شده صبر کنید ببینیم چی میشه
مال همه اينجوري نيست عزيز
شايد هر دوتون از يه نفر هاست خريديد
عذر میخام داداش میشه لینک سایتتونو ببینیم؟ Huh
http://community.mybbiran.com/

اين هم سيستم ماي بي بي هستش ديگه Big Grin
(۱۳۸۸/۱۲/۱۶، ۰۲:۲۴:۴۸ صبح)hamid18 نوشته است: [ -> ]http://community.mybbiran.com/

اين هم سيستم ماي بي بي هستش ديگه Big Grin

حمید اقا خیلی عذر میخام ولی اینجا مای بی بی ایران هستش با پشتیبانی های دیگه زمین تا اسمان فرق میکنه بنده خودمو مثال میزنم احتمال داره خارج از سایت با دوستان شوخی داشته باشم ولی به هیچ وجه در محیط پشتیبانی شوخی نمیکنم
بلکه احترام هم میگزارم (نه تنها بنده بلکه همه دوستان) من از شما لینک سایتتونو درخواست کردم شما لینک همین مرجع رو به من نشون میدیدو در جواب میگید این هم سیستمه مای بی بی هستش دیگه البته من این طور برداشت میکنم که شما در جواب عنوان تا پیک به اصطلاح این تیکه رو میندازید.
امیدوارم که بر داشت من کاملا اشتباه بوده باشه!
مگه من با شما شوخي دارم !
شما گفتيد همه اين مشكل رو دارند.
يعني هر كسي كه از سيستم ماي بي بي استفاده ميكنه .
ماي بي بي ايران هم از اين سيستم استفاده ميكنه .
من تو چند تا از تاپيك هاي ديگه هم ديدم كه شما بحث رو منحرف كرديد .
به نظر من اين راه درستي براي خود نمايي نيست .
پيروز باشيد .
(۱۳۸۸/۱۲/۱۶، ۰۱:۰۴:۵۲ صبح)Webmaster نوشته است: [ -> ]با سرویس دهنده هاستتون تماس بگیرید

آقا دستتون درد نکنه. مشکل خودبخود حل شد به نظر می رسید سرور مشکل کلی داشت.
.
.
.
ولی یه نکته اینجا بدجوری تو ذهن می خوره. اون هم خارج از بحث صحبت کردن برخی از دوستانه.
بسته شد..