مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: لطفا کمک کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تصاویر اد شده توسط کاربران ناپدید شده مثل اینکه خود به خود پاک شده است تصاویر جدید را اضافه میکنم نشون میده ولی فایلهای پیوست شده قدیمی پاک شده نشون نمیده حتی توی پست کاربرها ولی مشخصاتشو نشون میده
لطفا راهنمایی کنید
[تصویر:  23.JPG]
[تصویر:  24.JPG]
دوست عزیز لطفا از موشوع مناسب استفاده کنید در ضمن این سوال چه ربطی به بخش مشکلات پلاگین داره؟
(۱۳۹۱/۸/۲۱، ۱۷:۴۵:۳۴ عصر)adnan نوشته است: [ -> ]دوست عزیز لطفا از موشوع مناسب استفاده کنید در ضمن این سوال چه ربطی به بخش مشکلات پلاگین داره؟
دوست عزیز این مشکل مربوط به پلاگین ezgallery هست لطف کنید بنده را راهنمایی کنید بجای ایراد گرفتن یکم وقتتون رو بزارید برای پاسخ به مشکلات کاربرا پاسخگوی محترم
(۱۳۹۱/۸/۲۱، ۲۱:۵۱:۲۳ عصر)metti نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۸/۲۱، ۱۷:۴۵:۳۴ عصر)adnan نوشته است: [ -> ]دوست عزیز لطفا از موشوع مناسب استفاده کنید در ضمن این سوال چه ربطی به بخش مشکلات پلاگین داره؟
دوست عزیز این مشکل مربوط به پلاگین ezgallery هست لطف کنید بنده را راهنمایی کنید بجای ایراد گرفتن یکم وقتتون رو بزارید برای پاسخ به مشکلات کاربرا پاسخگوی محترم
درود
از کلمات مناسب تر با کاربران زحمت کش سایت استفاده کنید
شما پوشه اپلود رو چک کنید اگر تصاویر قدیمی نباشه که مجبورین به هاست خود بگید بکاپ برگردونه عزیزمExclamation
(۱۳۹۱/۸/۲۲، ۰۱:۰۶:۰۸ صبح)Doodoo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۸/۲۱، ۲۱:۵۱:۲۳ عصر)metti نوشته است: [ -> ]
درود
از کلمات مناسب تر با کاربران زحمت کش سایت استفاده کنید
شما پوشه اپلود رو چک کنید اگر تصاویر قدیمی نباشه که مجبورین به هاست خود بگید بکاپ برگردونه عزیزمExclamation
ممنون از توجه شما Doodoo عزیز مشکل دقیقا همین بود فایلها در هاست موجود نبود
دوست عزیز شما میدونید علت پاک شدن تصاویر و فایلها در پوشه uploads چیست
در ضمن فایلهای پیوست در فروم من به ادرس uploads میرود نه upload این مشکلی ندارد؟؟؟؟ فرقی نداره؟؟؟؟
بازهم بابت پاسخ ممنونم Heart
درود
باید همون باشه عزیز
دلیلش رو نمیدونم
ولی فولدر رو بسازید یا بکاپ برگردونید دوست من Wink