مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: جلوگیری از ایمیل غیر واقعی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان طراح

میشه یه پلاگین طراحی کرد که از عضو شدن با ایمیل های غیر واقعی جلوگیری کنه ؟

یعنی جست و جو کنه اگه ایمیل واقعی بود اجازه عضو شدن بده

نیاز به پلاگین نیست
میتونید ثبت نام رو بصورت ارسال ایمیل فعالسازی تنظیم کنید
با سلام
بنده هم این مشکل را دارم و ثبت نام با ایمیل فعال سازی انجام می شود و زمان ثبت نام هم کد کپچا دریافت می شود
ولی 1500 نفر خدودا با ایمیل های غیر واقعی در سیستم عضو شده اند.
لطفا بفرمایید برای این مورد چه راه حلی وجود دارد ؟
و اینکه با وجود کد کپچا و ایمیل فعال سازی این 1500 ایمیل به چه صورت در سیستم عضو شده است؟

با تشکر
برای رفع این مشکل شما میتونید قسمت ثبت نامو دوقبضه کنید.هه.پرسش امنیتی رو هم نصب کنید و بعد ارسال ایمیل فعال سازی رو قطع کنید بذارید روی اکتیو اتوماتیک.
اینجوری خیالتون راحته که اسپمر ها نمیتونن بیان و از طرفی مشکل ایمیل های غیر واقعی برطرف میشه.
با تشکر از پاسخ شما
برای ایجاد پرسش امنیتی مانند نام پایتخت یا سوالات مشابه به چه صورتی باید اقدام شود؟
آیا این مورد برای جلوگیری از ثبت نام های جعلی کفایت می کند؟
بنده تعجب می کنم با وجود کد کپچا و ایمیل فعال سازیه حساب باز هم 1500 ایمیل در انجمن به صورت بی دلیل ثبت شده است. علت این مورد را اگر اطلاع دهید ممنون می شود توضیح دهید تا بدونم اشکال کار کجاست! Huh
ببخشید باید تو کدوم قسمت برم تا فعال سازی به صورت اتوماتیک باشه؟Huh
پلاگین اکسیمیت رو فعال کنید.اون ضد اسپمر هست.
کپچا رو خیلی جاها میشه دور زد بستگی به نوع و نوشتار کپچا باشه.از طرف دیگه ممکنه اسپمر برنامه نباشه و شخص باشه.برای همین میگم که پرسش امنیتی ایجاد کنید و همچنین سعی کند از جمع و اینا کم بذارید و بیشتر متن باشه مثل همان پایتخت ایران کجاست؟ تهران.
درمورد سوال امنیتی هم پلاگین داره نصب کنید بعد از پنل تغییر سوال و جواب بدید.

برای فعال سازی اتوماتیکشون توی پیکربندی - تنظیمات - User Registration and Profile Options - بعد از این Registration Method رو روی instant... قرار بدید اتومات فعال میشن.
با سلام مجدد
لطفا راهنمایی بفرمایید نام این افزونه چیست و یا از طریق چه لینکی آن را پیدا کنم؟

برای فعال سازی اکیسمت اقدام کردم ولی نتونستم به صورت رایگان کد دریافت کنم پلن های پولی فقط میاد!!!
از این مورد اطمینان دارید که اایجاد اکیسمت مشکلی ندارد و رایگان است؟
(۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۰۴:۱۸:۰۲ صبح)raminsat1 نوشته است: [ -> ]با سلام مجدد
لطفا راهنمایی بفرمایید نام این افزونه چیست و یا از طریق چه لینکی آن را پیدا کنم؟

برای فعال سازی اکیسمت اقدام کردم ولی نتونستم به صورت رایگان کد دریافت کنم پلن های پولی فقط میاد!!!
از این مورد اطمینان دارید که اایجاد اکیسمت مشکلی ندارد و رایگان است؟

درود

http://community.mybbiran.com/thread-3327.html
رایگانش کار میکنه اما ضعیف پولیش قدرت بیشتری داره زود به زود به روز رسانی میشه.از پست های اسپم اتومات جلوگیری میکنه و حذفشون میکنه در صورت وجود و چند امکانات دیگه.

پلاگین های ضد اسپمر دیگه ای هم وجود دارند اما این که به طور پیشفرض وجود داره بهتر از همه هستش.

« پرسش امنیتی » رو سرچ کنید.
Security Question

==================
آموزش نحوه جستوجو استاندارد رو با توضحات کامل توی تاپیکی میذارم.
==================