مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر رنگ عنوان و متن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام:
دوستان من چجوری میتونم واسه ارسال موضوع یا پست توی انجمن رنگ عنوان و متن رو تغییر بدم؟
یعنی اگه الان به صورت اتوماتیک رنگ سفید هست بشه مشکی.
تورو خدا نگاه کنا
دوستان من میخوام اندازه ی نرمال نوشته ها رو تغییر بدم.
میخوام رنگ پیشفرض نوشته هارو تغییر بدم
از کجا باید اینکارو انجام بدم؟
مثلا به جای اینکه وقتی یه کاربر میاد و با میخواد پاسخ ارسال کنه وقتی ارسال میکه به جای خاکستری مثلا ابی باشه.
(۱۳۹۱/۸/۹، ۱۱:۴۷:۳۲ صبح)rezandy نوشته است: [ -> ]دوستان من میخوام اندازه ی نرمال نوشته ها رو تغییر بدم.
میخوام رنگ پیشفرض نوشته هارو تغییر بدم
از کجا باید اینکارو انجام بدم؟
مثلا به جای اینکه وقتی یه کاربر میاد و با میخواد پاسخ ارسال کنه وقتی ارسال میکه به جای خاکستری مثلا ابی باشه.

سلام
برای این کار به آدرس زیر بروید

قالب مورد نظر -> postbit_classic <- Post Bit Templates

کد
کد:
{$post['subject']}
رو پیدا کن
این کد مربوط به موضوع پستها می باشد و برای تغییر رنگ، اندازه و نوع فونت آن، کد زیر را جایگزین کن

کد php:
<font color="#0000FF" face="Tahoma"><span style="font-size: 16pt">{$post['subject']}</span></font

*برای تغییر اندازه ی فونت عدد 16p را افزایش یا کاهش و برای تغییر رنگ #0000FF و برای قلم فونت Tahoma را تغییر دهید

و اما برای تغییر رنگ متون پست ها در همان قسمت بالا کد زیر را پیدا کنید

کد:
{$post['message']}

برای تغییر رنگ، اندازه و قلم فونت، کد زیر را جایگزین کنید

کد:
<font color="#0000FF" face="Tahoma"><span style="font-size: 16pt">{$post['message']}</span></font>

*برای تغییر اندازه ی فونت عدد 16p را افزایش یا کاهش و برای تغییر رنگ #0000FF و برای قلم فونت Tahoma را تغییر دهید
l»رسی عالی بود.