مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من هاستم انجمنم را تغییر دادم ولی وقتی تمام کار ها را انجام دادم از جمله تغییر فایل config هنگام باز شدن سایت این ارور را داد.هنگام انتقال اسکریپت را کامل دانلود کردم سپس بک آپ از اس کیو ال گرفتم و این مشکل به وجود آمد.
کد:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/u609285342/public_html/inc/class_language.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u609285342/public_html/inc/init.php on line 144
(۱۳۹۱/۷/۶، ۱۶:۴۳:۱۱ عصر)sohrabi2012 نوشته است: [ -> ]من هاستم انجمنم را تغییر دادم ولی وقتی تمام کار ها را انجام دادم از جمله تغییر فایل config هنگام باز شدن سایت این ارور را داد.هنگام انتقال اسکریپت را کامل دانلود کردم سپس بک آپ از اس کیو ال گرفتم و این مشکل به وجود آمد.
کد:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/u609285342/public_html/inc/class_language.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u609285342/public_html/inc/init.php on line 144

فایل‌ها در مسیر مناسب انتقال داده نشده‌اند. فایل class_language.php در مسیر /public_html/inc وجود ندارد!