مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب حرفه ای
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام:
میدونم جای این تایپیک اینجا نیست ولی جای دیگه نتونستم بذارم.
میخواستم از طراحان عزیز یه قالب سفارش بدم اینم لیست چیزایی که میخوام

سلام:
ببخشید دیگه بی مقدمه میرم سراغ لیست امکاناتی که واسه طراحی میخوام:
طرح کاملا اختصاصی باشه
پیج چت روم داشته باشه
دمو های ورود و خروج و ... کاملا 3دی باشه
ادیتور هاش فول اپشن باشن
نمایش دهنده ی فیس بوک و. یاهو ...داشته باشه
نمایشگر تیم محبوب و سیستم عامل و موبایل و .. داشته باشه
لوگو توی هر صفحه موضوع که میره مرتبت با اون صفحه باشه مثلا در قسمت خودرو لوگوی مناسب با انجمن عکس ماشین رو ارائه بده
لوگو محدودیت نداشته باشه یعنی طی فصل های سال عوض بشه همینطور رنگ انجمن
امکان تغییر رنگ برای انجمن وجود داشته باشه
خطوط جدولی داشته باشه
پست بیت کاربراش کامل باشه و اختصاصی
گالری تصاویر اهنگ فیلم و یاداشت و ...داشته باشه
مثه فیس بوک که توی علافه مندی ها هرچی بذاری عکسش رو میذاره این امکان رو داشته باشه
در صورت امکان مای بی بی باشه چون هاست وارز نیست و قصد خرید لایسنس وی بی رو ندارم
فایوکنش اختصاصی باشه و قابل تغییر
پلاگیناش کاملا اختصاصی باشن
عناوین کاربریش منظم و اتوماتیک تعریف بشن ولوگوی عناوین خاص طراحی بشه
پرداخت انلاین داشته باشه
قسمت تبلیغات و ... داشته باشه
امکان این رو داشته باشه که بعضی از گروهای کاربری توانایی دیدن بعضی قسمتهارو نداشته باشن.
قسمت بازی و امتیاز دهی و مدال دهی و برترین های هفته رو داشته باشه
استایل های پروفایل و دفترچه تلفن و دیکشنری و ساعت و تقویم و ... رو دارا باشه
مثل سایت فیسبوک فارسی وقتی ثبت نام میکنی یه پنجره باز میشه یه پلیر میاد که به شما اموزش میده کجای سایت چه کارا باید کنی رو داشته باشه
پیوست فلش
فیکس کش
لوگوی اختصاصی و... رو داشته باشه
درصورتی که کسی نیاز به کپی کردن مطلب از انجمن داشت بعد از اینکه مطلب رو در جای دیگه پیس کرد منبع به صورت اتوماتیک ثبت شه توی نوشتش
پنجره ی امکانات بالای صفحه 3 دی باشه
بالای موضوعات یعنی اول انجمن پنجره ی تبلیغات ارائه بشه که توی باکس های مختلف باشه مثلا اندازه های 10 در 200 یا 400 در 80 یا اندازه های مختلف
فکر کن دیگه نیازی نیست یکی یکی پلاگیناشو نام ببرم مثلا برترین ارسال کننده ها و امار انجمن و ...
فکر میکنم موقتا واسه یه انجمن همین چیزا کافی باشه بازم اگه چیز دیگه ای نیاز شده که داشته باشه شما پیشنهاد داشتین یا به ذهن خودم رسید میگم ولی موقتا همینا واسه براورد قیمت فکر کنم کافی باشه.ممنون
البته بعضی از امکاناتی که میخواید برای مای بی بی وجود نداره
ویا بعضی هاشون ممکنه با پلاگین ها انجام شدنی باشه

من میتونم با دریافت هزینه قالب رو براتون طراحی کنم، قالب اختصاصی که در هیچ سایتی مشابه اش رو نخواهید دید با دریافت 40هزار تومان طراحی میشه. ولی با توجه به نوشته هاتون تغییرات زیادی باید در قالب اعمال بشه (مثل ویدئو آموزش ثبت نام و ...) که جمعا با دریافت 75 هزار تومان میتونم انجمنی رو که لازم دارید آماده کنم (+ نصب و کانفیگ مای بی بی)
حالا قیمتش رو میشه با هم کنار بیایم ولی امکاناتش اساسیش رو میخوام کامل باشه.
سلام
دوسته من یه سری به این سایت بزن
http://bazar.gilyavaran.com
قالبشو نیگا..خواستی PM me