مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انجمنم خراب شد کمک کند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من بعد از پارک کردن یک دامنه روی دامنه قبلیم که فیلتر شده بود ادرس دامنه جدید جایگزین قبلی در فایلsettings.php
کردم انجمن کلا بههم ریخت و یک سری ارور داد ارور ها رو پایین میزارم باز ادرس سایت به حالت اولش برگردوندم ولی باز ارور ها رو میده یکی کمک کنه بهم معنی ارورهای پایین چی هست

کد php:
اخطار‌های زیر رخ داد:  
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at /home/admin/domains/life2chat.com/public_html/forum/inc/settings.php:1) - Line1688 Fileinc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function 
[
PHP]   errorHandler->error 
/inc/functions.php 1688 header 
/inc/class_session.php 360 my_setcookie 
/inc/class_session.php 98 session->load_guest 
/global.php 55 session->init 
/index.php 18 require_once 
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at /home/admin/domains/life2chat.com/public_html/forum/inc/settings.php:1) - Line1688 Fileinc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function 
[
/inc/class_session.php 365 my_setcookie 
/inc/class_session.php 98 session->load_guest 
File Line Function 
[
/inc/class_session.php 106 my_setcookie 
سلام
مگه بکاپ نداشتی؟ریستور کن؟بعدش هم این جور که من ارور ها رو دیدم فکر کنم آدرس دامین جدید و قدیم رو درست با هم ست نکردی برای همین این جور شده ولی بازم آموزش هایی که تو انجمن هست رو بخون باید مشکلت حل بشه راستی بعد از تغییر کش مرورگرت رو هم حتما خالی کن
عزیز آدرس سایت جدید رو هم میزدی
نه متاسفانه بک اپ نداشتم

دامنه قدیم که فیلتر شده
life2chat.com
ادرس جدید
life2chat.ir
کش هم پاک کردم الان دامنه جدید رو کلا برداشتم
life2chat.ir

بالا که نمی آد
میتونی فایل settings.php دستنخوره جایگزینش کنی.
شما احتمال زیاد فایل رو اشتباه ویرایش کردی.
فقط کافیه bburl و cookiedomain رو ویرایش کنی و دامنه جدید رو بذاری.
اگه فایل settings جدید بریزی باید برخی تنظیمات اصلی انجمن رو مجددا انجام بدی چون به حالت دیفالت بر میگرده.
منم امروز امدم این اموزش قرارد دادن موزیک تو پست بیت کاربران رو گذاشتم انجمنم خراب شد
همه کدها رو هم برگردوندم اما درست نمیشه پوسته و محتوای تاپیک ها نمایش داده نمیشه Sad
(۱۳۹۱/۶/۲۵، ۱۴:۳۱:۱۵ عصر)alireza013 نوشته است: [ -> ]میتونی فایل settings.php دستنخوره جایگزینش کنی.
شما احتمال زیاد فایل رو اشتباه ویرایش کردی.
فقط کافیه bburl و cookiedomain رو ویرایش کنی و دامنه جدید رو بذاری.
اگه فایل settings جدید بریزی باید برخی تنظیمات اصلی انجمن رو مجددا انجام بدی چون به حالت دیفالت بر میگرده.

داداش میشه فایل ستینگ بهم بدی که جابه جا کنم؟
و این که اگه جابه جا کنم کجا ها رو باید عوض کنم؟

یک سوال دیگه هم داشتم من یک انجمن دیگه روی یک هاست دیگه نصب کردم و میخوام از دیتابیس این انجمنم که خراب شده بک اپ بگیرم روی انجمن جدید بزارم یعنی پستها و کاربرام روی انجمن جدیدم باشن درست میشه اینجوری؟؟؟