مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش ندادن امضا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام،
دوستان در ارسال ها امضای هیچ کدوم از کاربر ها نمایش داده نمیشه (کلا بخش امضا غیر فعاله)
داخل کنترل پنل کاربر هم ویرایش امضا وجود نداره!
Huh
برو به کنترل پنلت بعد تو گروه و عنواین کاربری و سپس گرو ها. ببین دسترسی قرار دادن امضا تو پست ها رو گروه مورد نظر داره یا نه،مثلا عضو سایت اگه نیست تیکشو بزن و فعالش کن
اصلا بخش دسترسی امضا وجود نداره!!!
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
امضا رو فقط تو گروه ها باید فعال و غیر فعال کنید

کاربران و گروه ها>گروه >کاربران>انجمن و دسترسی ها>آیا بتواند امضا قرار دهد؟(تیک بزن)
بعد از تایید ارور 1054 میده!!! چی کارش باید کرد؟؟؟
اینم متن ارور:

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'cansendemailoverride' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='2', `title`='کاربران با سابقه', `description`='اساتید', `namestyle`='{username}', `usertitle`='کاربر با سابقه', `stars`='4', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='1', `canpostthreads`='1', `canpostreplys`='1', `canpostattachments`='1', `canratethreads`='1', `caneditposts`='1', `candeleteposts`='1', `candeletethreads`='1', `caneditattachments`='1', `canpostpolls`='1', `canvotepolls`='1', `canundovotes`='0', `canusepms`='1', `cansendpms`='1', `cantrackpms`='1', `candenypmreceipts`='1', `pmquota`='200', `maxpmrecipients`='5', `cansendemail`='1', `cansendemailoverride`='0', `maxemails`='5', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='1', `canbypasseventmod`='0', `canmoderateevents`='0', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='0', `canviewonlineips`='0', `cancp`='0', `issupermod`='0', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='1', `canchangename`='0', `showforumteam`='0', `usereputationsystem`='1', `cangivereputations`='1', `reputationpower`='1', `maxreputationsday`='5', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='1', `canwarnusers`='0', `canreceivewarnings`='1', `maxwarningsday`='0', `canmodcp`='0', `showinbirthdaylist`='0', `canoverridepm`='0', `canusesig`='1', `canusesigxposts`='0', `signofollow`='1', `candisplaygroup`='1' WHERE gid='8'
با عرض سلام و احترام
دوست گرامی برای رفع مشکل به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

http://community.mybbiran.com/thread-107.html
استاد من اینجا رفتم ولی کمکی بهم نتونس بکنه.
من جداول sql رو ریپیر کردم و حتی نسخه انجمن رو از 1.6.8 به 1.6.9 ارتقا دادم ولی فرقی نکرد و مشکل حل نشد. به سایت اصلی مای بی بی هم رفتم ولی اونجا هم جواب کاملی نداده بودن!
دوستان کلا هر کاری که میخوام تو بخش گروه ها انجام بدم همین ارور رو میده، لطفا کمک کنید
چن وقته این مشکل پیش اومده ؟

شاید پلاگینی - کدی یا تغییری نا بجا این مشکل رو بوجود آروده !
صفحه‌ها: 1 2