مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در نیامدن چندین پلاگین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام ..
من چندین پلاگین رو به درستی نصب کردم ، اما پس از فعال کردن اشون چیزی در صفحه ی اصلی نمی بینم !
نمونه ی این پلاگین ها ( اغلب مربوط به قسمت پایین صفحه و اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان است ):
"اکتیو و تنظیمات انجام می شه "
1. Today's Top Posters (1.0
2. Usergroup legends (2.0
3. Unread Thread Counter (1.0)
4. Show Users Who Have Been Registered Today (1.0)
5. Show the users that has been online today (2.0) و ...
مشکل چیه ؟
حدس می زنم مشکل از نبودن متغیر های مربوطه هست ، در این صورت چه طور می تونم کنترل کنم ، یعنی بفهمم نام متغیر چیه و اینکه کجای قالب می تونه باشه ؟؟
اگه لازم هست بفرمایید تا دسترسی بدم ، خیلی ممتون .
درود
در سایر قالب های شما بعد از فعال شدن هستند؟
سلام
الان امتحان کردم .. قالب دیگه ای ندارم ، قالب پیش فرض رو امتحان کردم ، همش میاد و مشکلی نداره ولی این قالب که الان می بینید ، پلاگین هایی که گفتم نمیاد ..
چی کار باید کرد ؟
یک بار پلاگین هارا غیر فعال و دوباره فعال کنید.
ممنون ولی این کارو قبلا امتحان کردم ولی جواب نمی ده !!
الان هم گفتید امتحان کردم ولی تغییری ایجاد نشد .Confused
Huh
قالب شما چیه؟
[b]قالب من این هستش :
<< EnlightenYellow BY MybbTheme.IR Persian Translation by MyBBIran.com - Ver 1.0
من یادمه قبلا که نصب کرده بودم این قالب رو این مشکل رو نداشت ...
می شه یه چک بکنید ؟ ممنون می شم .
دوست عزیز این قالب پر مشکله!!!
این قالب رو من خودم به 1.4 تبدیل کردم که متاسفانه برخی از کسانی که دم از شرع و کپی رایت میزنند کپی رایتشو به اسم خودشون کردن! و شرم هم نکردند و نوشتند طراحی شده توسط XXXX! حتی دکمه های قالب رو هم از من دزدیدند!
حالا من نمیدونم اسم این کار چیه!!!!!
این قالب مال نسخه 1.2 MyBB بوده و به 1.4 تبدیلش کردم! پیشنهاد میکنم از این قالب ها استفاده نکنید!
قالب هایی که از 1.2 به 1.4 تبدیل میشن پز از باگ هستند!
میتوانید پوسته های بسیار زیباتری را استفاده کنید.
http://community.mybbiran.com/forum-38.html
سلام ، چه جالب .. در مورد کپی رایت و .. که فقط باید متاسف باشیم ! این کار ها توی ایران خیلی عادیه و همین هم در اخر باعث پسرفتمون می شه چون هیچ کس انگیزه ای برای کار جدید نداره .. بگذریم !
فقط یه انتقاد دوست خوب ، خب وقتی یه قالب انقد مشکل داره چرا تبدیلش می کنی !!؟
به جون خودم من یک ماه است سر قالب علاف هستم ! اول قالب VB رو انتخاب کردم که بعد کلی تلاش و پرس و جو به همین نتیجه ای رسیدم که الان شما دارید در مورد این قالب می گی !!
ولی قالب قشنگیه ؛ کاش درست می شد .
می شه خودت یه قالب قشنگ و از همه مهمتر سالم و بدون مشکل به من معرفی کنی که این طلسم دردسر قالب ولمون کنه !!
ممنون از راهنمایی ات .Wink
دوست من ،
من این قالب رو به درخواست یکی از دوستان تبدیل کردم و توی یکی از سایتهام واسه دانلود گذاشتم نه توی MyBBIran ! .
که ایشون اومدن و از سایت من برداشتند و و بدون حتی تست قالب نوشتند طراحی شده توسط XXX.!
البته این قالب ها روی نسخه 1.2 مای بی بی مشکلی ندارند ولی وقتی میان روی نسخه 1.4 دچار مشکل می شوند
خوب حالا بگذریم.
به نظر من این قالب میتونه واسه شما مناسب باشه
http://community.mybbiran.com/thread-735.html
و یا این
http://community.mybbiran.com/thread-1121.html
البته تقریبا 90 درصد پوسته هایی که در انجمن پوسته ها قرار گرفته بدون مشکله!
صفحه‌ها: 1 2