مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با آیکون کنار انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.من درست مثل این انجمن به جای ایکون های انجمن دارای ارسال‌(های) تازه می‌باشد یا نمی باشد،آیکون برای هر انجمن تعیین کردم.اما در لیست زیر انجمن ها هم این آیکون ها وجود داره که من می خوام در زیر انجمن ها غیر فعال بشه.(مثل همین انجمن)
چیکار باید بکنم؟
(۱۳۹۱/۶/۸، ۰۷:۰۰:۰۸ صبح)arz نوشته است: [ -> ]سلام.من درست مثل این انجمن به جای ایکون های انجمن دارای ارسال‌(های) تازه می‌باشد یا نمی باشد،آیکون برای هر انجمن تعیین کردم.اما در لیست زیر انجمن ها هم این آیکون ها وجود داره که من می خوام در زیر انجمن ها غیر فعال بشه.(مثل همین انجمن)
چیکار باید بکنم؟

باید برین تو قالبتون قسمت forumbit و از اونجا به forumbit_depth2_forum و کدهای مربوطه را پاک کنین(کدهای مربوط به تصاویر و محل تصویر)
اونوقت عکس های انجمن های اصلی هم از بین میره اما من میخوام فقط عکس های زیر انجمن ها غیر فعال بشه.
کسی راه حلی نداره؟
لطفا جواب بدین.
من که ندیدم آیکنی که برای تالار مدیریتی انتخاب کردید برای زیر انجمن هاش هم نشون بده !!

اما قطعاً مشکل شما از پلاگینی هستش که برای این کار استفاده میکنید.

بگید از چه پلاگینی استفاده میکنید و لینکش رو هم قرار بدید.
این پلاگین رو نصب کن
http://community.mybbiran.com/thread-2471.html
و سپس از همون جایی که تو پست قبلی ادرسش رو دادم باید کدهای مربوط به یر انجمنت پاک کنی
هم تصویر واسه انجمنت انتخاب میکنی و هم زیر انجمنت رو پاک میکنی
من میخوام دستی انجام بشه.پلاگین مشکل داره.
این انجمن هم کاری کرده که مشکلش حل شده.
(۱۳۹۱/۶/۱۳، ۰۳:۴۱:۲۸ صبح)arz نوشته است: [ -> ]من میخوام دستی انجام بشه.پلاگین مشکل داره.
این انجمن هم کاری کرده که مشکلش حل شده.

چه مشکلی ؟
من خودم رو دو تو انجمن نصبش کردم از جمله ماله خوردم و مدتها بودش،چون سرعت زیادی میگرفت تصاویر، غیرفعالش کردم
زیر انجمناشم طبق اون چیزی که گفتم ورداشتم کداشو
اگه اشکالی ندارین بگین اینجا چطوری به صورت دستی این کارو کرده؟
یا دستی نکرده و از همین پلاگین استفاده می کنه؟