مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل در ويرايش دسترسي يك مدير
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود ! Smile

اساتيد محترم من ميخوام يكي از مديرارو ويرايش كنم.يعني سطح دسترسي اونو بيشتر كنم.بطوري كه گروه نمايشي اون مدير انجمن باشه و گروه كاربري اضافي اون مدير ارشد.اما هركاري ميكنم اين ارور رو ميده !
(خطای زیر رخ داده بود:

* لینک وارد شده به نظر اشتباه است. لطفا از سالم بودن لینک اطمینان حاصل فرمایید.)

حتي ميخوام كاربر عاديش كنم يا مدير كلش كنم يا هر تغييري رو راجع به اين يوزر قبول نميكنه ! راجع به بقيه يوزرها مشكلي نيستش !
ممنون ميشم راهنمايي كنيد !
شما میتونید دسترسی اون رو به اندازه ی مدیر ارشد کنید .

برای تثبیت یک مدیریت باید تمام اون ها مثل هم باشه یعنی مثلا هم اولی و هم دومی باید روی یک چیز قرار بگیرند.

اگر گروه های کاربری رو درست تعریف کنید این مشکل پیش نمیاد.
برای همین بهتر هست دسترسی یک مدیر رو به اندازه ی یک مدیر ارشد کنید نه این که از روی منوی انتخاب اون رو در ظاهر مدیر ولی در اصل ارشدش کنید.
ببين دوست من.هيچ كدوم از گروه ها و يوزر ها و مديرها اين مشكل رو ندارن.فقط همين يدونه هستش‌ ! دسترسي گروه كاربريشم رو پيش فرضه و هيچ تغييري ندادم.كاري هم كه شما ميگي ميكنم و انجام نميده بازم همون ارور رو ميده !
شما اولین مدیر انجمن هستی؟
یعنی کسی هستی که انجمن رو نصب کرده؟
بله يوزر شماره 1 !
عجیبهRolleyes
در صورتی که مشکل حل نشد دسترسی مدیریت را به من پ.خ کنید تا ببینم مشکل از کجاست همچنین یزر نیم کاربری که میخواهید اورا ارتقا دهید.
سلام دوستان من میخواستم بدونم چرا در انجمن این مورد نمایش داده شده در صورتی که من برای این بخش انجمن مدیر مشخص کرده ام.
با تشکر به این عکس نگاه کنید و پاسخ من را بدهید.

http://up.iranblog.com/Files/3813172c5a42414d9677.png

لطفا سریعا پاسخ دهید.........ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
پلاگین نمایش استایل نام کاربری در صفحه اصلی را خاموش کنید.
یعنی نمیشه هم استایل کاربری باشه و هم مدیران نمایش داده بشن.
الان برای انجمن شما استایل روشن است ولی مدیران هم نمایش داده شده اند نه در صفحه اصلی بلکه در صفحات داخلی
حالا این اشکال از پلاگین میباشد یا از جای دیگه نمیشه برطرفش کرد.
خیلی ممنون اگه راهکاری دارید بیگید
تو رو خدا کمکم کنید یکی از کاربرا رو هر تغییری که میخوام تو پروفایلش بدم این ارور رو میده: لینک وارد شده به نظر اشتباه است. لطفاً از سالم بودن لینک اطمینان حاصل فرمایید.
رمز عبورشو میخوام عوض کنم لطفا راهنمایی کنیدUndecided
صفحه‌ها: 1 2