مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اضافه کردن فاویکون favicon
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
فکر میکنم مشکل شما از کش مرورگرتون باشه . منم یه بار همین کارو واسه یه سایت کردم اما هر کاری میکردم بازم آیکون قدیمی رو نشون میداد . بعد با مرورگر دیگه ای که چک کردم دیدم درسته و جالب اینکه کش مرورگر خودمم پاک میکردم بازم همون قبلی رو نشون میداد . این مورد هم یه چک بکنین
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۱۶:۳۳ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]شما یه تصویر با اسم favicon.ico توی روت آپلود کنی تمومه
ببخشید این روت که گفتین دقیقا کدوم قسمت از هاست میشه : BlushBlush:blush
دوست عزیز همانجایی که فایلهای انجمن و یا سایتتون رو در اون قرار دادید رو بهش میگن روت
یعنی همان پوشه ی public_html
(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۶:۲۹:۳۳ عصر)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]دوست عزیز همانجایی که فایلهای انجمن و یا سایتتون رو در اون قرار دادید رو بهش میگن روت
یعنی همان پوشه ی public_html

HuhHuhHuhHuhHuhHuh
تو هاست همچین چیزی نبود
میشه دقیقا مثل پلاگین توضیح بدین BlushBlush
دوست عزیز اسم پوشه را نادیده بگیرید
همانجایی که فایلهای انجمنتون رو آپلود کردید رو بهش روت میگن، کنار همونها این فایل رو هم قرار بدید، مثلا همونجایی که پوشه های inc و admin و ... هست
پسچرا واسه ی من نمیاد آخه ؟؟؟ HuhHuh
کسی نیست جواب بده ؟؟ Huh Blush Confused Sad
دوست عزیز سایتتون رو دیدم، داره نشون میده:

[تصویر:  u0b0h0cnlmwzecr6pxue.jpg]
(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۲۱:۵۸:۵۰ عصر)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]دوست عزیز اسم پوشه را نادیده بگیرید
همانجایی که فایلهای انجمنتون رو آپلود کردید رو بهش روت میگن، کنار همونها این فایل رو هم قرار بدید، مثلا همونجایی که پوشه های inc و admin و ... هست
خوب مـــن گذاشـــتم ولی نشـــد Huh
هم تو پوشـــه inc ریخـــتم هو پوشـــه images هم خارج از تـــمام پوشه ها در کنـــار inc و images Tongue
ولـــــــــــــــــــــی نشـــــــــــــــــــــــــــــــــد Huh
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۲:۰۵:۵۳ صبح)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]دوست عزیز سایتتون رو دیدم، داره نشون میده:

[تصویر:  u0b0h0cnlmwzecr6pxue.jpg]

پس چرا واسه ی خودم نشون نمیده !! ؟؟؟؟؟؟؟؟ HuhHuhHuh

کنترل اف 5 هم زدم ولی نشد !!!!! ConfusedSadSad

(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۲۱:۵۸:۵۰ عصر)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]دوست عزیز اسم پوشه را نادیده بگیرید
خوب مـــن گذاشـــتم ولی نشـــد Huh
هم تو پوشـــه inc ریخـــتم هو پوشـــه images هم خارج از تـــمام پوشه ها در کنـــار inc و images Tongue
ولـــــــــــــــــــــی نشـــــــــــــــــــــــــــــــــد Huh

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6