مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اخطار در مورد سطح دسترسی فایل کونفیگ بعد از عوض کردن اسم فایل کونفیگ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود بر شما همکاران ارجمند ودوستان عزیزم

الهی که خیر از جونیتون ببینید

اقا من اومد یه جایی فروم زدم رفتم تو اون فایل initeش او اسم کونفیگو عوض کردم بعدش برگشتم رفتم اون اسم فایل کونفیگو عوض کردم
اومدم سلامتی سیستم دسترسی هارو چک کنم دیدم ای داد بیداد نوشته دسترسی کونفیگو بزار رو 777 رفتم تغییر دادم به 777 ولی دیدم نه بابا بازم میگه سطح دسترسی رو بزار رو 777 الان موندم چیکارش کنم باز برگزدونم به همون چیزه کونفیگه ولی این بار درسته دیگه نمیگه بزار رو 777 لطفا اساتید محترم یه راهنمایی بفرمایند.چی بزارم که گیر نده به سطح دسترسی؟
درود
چرا فایل های سیستم را تغییر نام می دهید؟ آن را دانلود کنید نام کانفیگ روی آن بگذارید و آپلود کنید.
نقل‌قول: چرا فایل های سیستم را تغییر نام می دهید؟

علی اقا خودتون اینجا گفتید خبSad
http://community.mybbiran.com/thread-62.html

نقل‌قول: آن را دانلود کنید نام کانفیگ روی آن بگذارید و آپلود کنید.

چجوری اسمش که کانفیگه مگه رو هاست نمیشه ادیت کرد؟
وحید جون منم تغییر دادم تا حالا مشکلی پیش نیومده البته گفته شما درسته تو قسمت سلامتی سیستم ارور میده.Confused
این تغییر برای قبل از نصب می باشد. زمانی که سیستم تایید کرد نصب انجام می شود.
نقل‌قول: وحید جون منم تغییر دادم تا حالا مشکلی پیش نیومده البته گفته شما درسته تو قسمت سلامتی سیستم ارور میده.Confused
پس الان یعنی حله به اون ارور حساسیت نشون ندم؟

نقل‌قول: این تغییر برای قبل از نصب می باشد. زمانی که سیستم تایید کرد نصب انجام می شود.
پس من یه بار که قبلا فروم زده بود بعد اینکه کاراشو تموم کردم رفتم همون کارارو کردم دیگه اروری نداد .

الان مخلص کلامو بگید جونه من Sad تغییر بدم یا ندم اگه ندم چی میشه اگه بدم اون اخطار بیاد من بیخیال اون اخطار باشم چی میشه؟؟؟ کفریم کرد