مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل بعد از تغییر هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت بزرگ مردان mybb من بعد انتقال هاستم با یه مشکل عجیب رو به رو شدم.در انجمنم نمیتونم وارد بشم و لینکام هم ارور میده.دقت داشته باشید مشکل از کوکی نیست دامینی تغییر ندادم.

بنده همین مشکل رو در وب سایتمم هم دارم نمیتونم وارد پنل مدیریت بشم.

در اپلود سنترمم روی قسمت ورود کلیک کنید این از همه بهتره.شاید منظورم رو بهتر متوجه بشیدHeart.

روی یه لینک سایتم یا انجمنم کلیک کنید متوجه میشید.
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۵:۱۲:۵۰ عصر)what? نوشته است: [ -> ]سلام خدمت بزرگ مردان mybb من بعد انتقال هاستم با یه مشکل عجیب رو به رو شدم.در انجمنم نمیتونم وارد بشم و لینکام هم ارور میده.دقت داشته باشید مشکل از کوکی نیست دامینی تغییر ندادم.

در اپلود سنترمم روی قسمت ورود کلیک کنید این از همه بهتره.شاید منظورم رو بهتر متوجه بشیدHeart.

مشکل از سطح دسترسی هاست(permission)///
از مدیر سرور درخاست کن برات اصلاح کنه سطح دسترسی پوشه ها رو... یا خودت تنظیم کن//
مثلا برای ورود به آپلود سنتر...سطح دسترسی فایل users.php باید روی 644 باشه
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۶:۵۴:۱۴ عصر)mahpishoni نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۵:۱۲:۵۰ عصر)what? نوشته است: [ -> ]سلام خدمت بزرگ مردان mybb من بعد انتقال هاستم با یه مشکل عجیب رو به رو شدم.در انجمنم نمیتونم وارد بشم و لینکام هم ارور میده.دقت داشته باشید مشکل از کوکی نیست دامینی تغییر ندادم.

مشکل از سطح دسترسی هاست(permission)///
از مدیر سرور درخاست کن برات اصلاح کنه سطح دسترسی پوشه ها رو... یا خودت تنظیم کن//
مثلا برای ورود به آپلود سنتر...سطح دسترسی فایل users.php باید روی 644 باشه

سطح دست رسی هاش رو 644 هست فقی میرم داخل انجمن اونجا که دست رسی ها معلوم میشه همه زده شده قابل نوشتنHuh.