مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کد وبگذر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
اول بگم جستوجو کردم نبود
حالا سوالم اینه چه طوری می تونم کد هایی که سایت هایی مثل وبگذر یا 1+ گوگل پلاس میدن رو تو تو سایتم بذارم؟
با سپاس
یا علی
من که نفهمیدم منظورت چیه اما کد وبگذر رو توی فوتر میزارن!
درود
دوست گرامی هر کدی رو هر جایی که مورد علاقتون باشه میتونید بزارین مثلا کد گوگل پلاس هم تو ایندکس میزارن و هم تو showthered و کد وب گذر و هم میتونید همونطوری که دوستمون گفتن مااند همینجا داخل فوتر قرار دهین
موفق باشین
درود
دوست عزیز اولاً خیلی ممنون از پاسخ شما
اون مسیری که من باید برم رو دقیقاً میشه بگید؟
با سپاس
یا علی
پنل مدیر کل >> قالب ها >> قالب موردنظر >> Footer Templates>> و در footer
یا
پنل مدیر کل >> قالب ها >> قالب موردنظر >> Header Templates >> و در header
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۳:۰۷:۲۲ صبح)HOssE!N-B نوشته است: [ -> ]پنل مدیر کل >> قالب ها >> قالب موردنظر >> Footer Templates>> و در footer
یا
پنل مدیر کل >> قالب ها >> قالب موردنظر >> Header Templates >> و در header

شرمنده یه زحمت دیگه بکشی بگی دقیقاً کجای این کدها من این کد رو قرار بدم ممنون میشم
یک نکته دیگه اینکه الان برای اضافه کردن 1+ به فروم هیچ آموزش جامعی نیست اگه با این راهی که شما میگی کد خود گوگل رو مستقیماً می تونیم بذاریم توی فروممون خیلی عالیه مشکلات دیگر آموزش های این سایت حل میشه (یه جستوجوی بکنی متوجه میشی چی میگم)
با سپاس
یا علی
نقل‌قول: شرمنده یه زحمت دیگه بکشی بگی دقیقاً کجای این کدها من این کد رو قرار بدم ممنون میشم
میتونی آخر کد ها توی فوتر و توی هدر اول کدها قرار بدی

نقل‌قول: یک نکته دیگه اینکه الان برای اضافه کردن 1+ به فروم هیچ آموزش جامعی نیست اگه با این راهی که شما میگی کد خود گوگل رو مستقیماً می تونیم بذاریم توی فروممون خیلی عالیه مشکلات دیگر آموزش های این سایت حل میشه (یه جستوجوی بکنی متوجه میشی چی میگم)
سرچ نمیکنید Undecided
http://community.mybbiran.com/thread-6015.html
موفق باشید .
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۳:۲۸:۲۳ صبح)HOssE!N-B نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: شرمنده یه زحمت دیگه بکشی بگی دقیقاً کجای این کدها من این کد رو قرار بدم ممنون میشم
میتونی آخر کد ها توی فوتر و توی هدر اول کدها قرار بدی

نقل‌قول: یک نکته دیگه اینکه الان برای اضافه کردن 1+ به فروم هیچ آموزش جامعی نیست اگه با این راهی که شما میگی کد خود گوگل رو مستقیماً می تونیم بذاریم توی فروممون خیلی عالیه مشکلات دیگر آموزش های این سایت حل میشه (یه جستوجوی بکنی متوجه میشی چی میگم)
سرچ نمیکنید Undecided
http://community.mybbiran.com/thread-6015.html
موفق باشید .

درود
اولاً خیل خیلی ممنون به خاطر زحمات بی منتی که میکشید
دوماً اینها خودشون هم به کدی که دادند شک دارند
با سپاس
یا علی

اول کد ها برای هدر و آخر کد ها برای فوتر، خب منظورتون اول اول هست یعنی دقیقاً خط اول و یا اونجا منظورتون آخر آخر هست آخرین خط؟
با سپاس
یا علی
(۱۳۹۱/۵/۱۲، ۰۹:۳۳:۲۱ صبح)soltaneghalbha نوشته است: [ -> ]درود
دوست گرامی هر کدی رو هر جایی که مورد علاقتون باشه میتونید بزارین مثلا کد گوگل پلاس هم تو ایندکس میزارن و هم تو showthered و کد وب گذر و هم میتونید همونطوری که دوستمون گفتن مااند همینجا داخل فوتر قرار دهین
موفق باشین

درود در مورد کد گوگل 1+ این مکان هایی که فرمودید چه تفاوتی داره؟
با سپاس
یا علی
درود

ایندکس صفحه اصلی انجمنتون هستش و show thread صفحه های تاپیک هاتون !
صفحه‌ها: 1 2