مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اشتباه در محاسبه افراد آنلاین ، افراد پنهان و مهمان ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز . من یه مشکل با قسمت افراد آنلاین انجمنم دارم . همین مشکل رو هم توی این انجمن (مای بی بی ایران ) دیدم . مشکل ریزیه ولی خواستم بدونم چطوری میشه حلش کرد ؟ و همچنین انجمن مای بی بی ایران به این بزرگی و اعتبار که همه همیشه از اون بعنوان مرجع شون توی ایران استفاده می کنند ، به هر حال نباید مشکلات این شکلی داشته باشه .امیدوارم شما اساتید گرامی کمکی به بنده بکنید . مشکل از این قراره که توی قسمت افراد آنلاین انجمن خودم و همین انجمن مثلاً میزنه 20 کاربر فعال اما وقتی توی پرانتز به مهمان ها ، پنهان ها و عضوهای تالار تقسیمشون میکنه ، جمعشون برابر در نمیاد .Huh
همچنین توی این انجمن ( مای بی بی ایران) توی قسمت کاربرانی که امروز از سایت دیدن کرده اند هم همین مشکل وجود داره .
لطفاً به عکس زیر توجه کنید .
[تصویر:  01.jpg]
درود

دوست عزیز این نه مشکل ه نه باگ و نه چیز دیگه !

اون تعدادی که توی تصویر نشون میده " افراد آنلاین " 2 نفری رو که نه جزو پنهان ها و نه جزو کاربران و نه جزو مهمان ها هستند رو هم حساب میکنه

که اونا هم چیزی نیستند به جز ربات ها !

که تو تصویر هم میبینیم که 2 ربات آنلاین هستند

پیروز باشید
(۱۳۹۱/۵/۶، ۱۵:۵۹:۴۵ عصر)khp نوشته است: [ -> ]درود

دوست عزیز این نه مشکل ه نه باگ و نه چیز دیگه !

اون تعدادی که توی تصویر نشون میده " افراد آنلاین " 2 نفری رو که نه جزو پنهان ها و نه جزو کاربران و نه جزو مهمان ها هستند رو هم حساب میکنه

که اونا هم چیزی نیستند به جز ربات ها !

که تو تصویر هم میبینیم که 2 ربات آنلاین هستند

پیروز باشید
ممنون از راهنماییتون . من ربات ها رو هم به گروه مهمانان تالارم اضافه کردم . ولی باز مشکل وجود داره . چرا ربات ها رو توی قسمت مهمان ها نشون نمیده ؟
ویه سوال دیگه اونم این که توی قسمت "کسانی که امروز از سایت دیدن کرده اند " چرا 13 تا کاربر کم اومده ؟
درود

اون مسئله یک مقدار من رو هم به شک انداخت !

تعداد ربات ها زیاد هست اما 13 ربات توی 24 ساعت ؟ یک مقداری زیاد هست

در جواب سوالاتون ! :

تا جایی که بنده اطلاع دارم چون سیستم مای بی بی ربات ها رو از قبل به صورت پیفرض شناسایی کرده حتی اگر به عنوان عضو هم درشون بیارین باز هم محاسبه نمیشن !
درود
یه چیزی رو باید بهش توجه کنید و اون ، اینه که تعداد اعضای پنهان رو نباید با بقیه جمع کنید . مثلا وقتی گفته 204 عضو ، 13 پنهان ، منظور این نیست که 217 کاربر آنلاین بودن . بلکه 204 عضو آنلاین بودن که 13 نفر از اونها پنهان و بقیه آشکار بودن .

به جای اون جمع که توی عکس نوشتید باید بنویسید :
1083+204=1287
که درست هم هست Wink
پس نتیجه گیری بعدی اینه که آمار انجمن ربات ها رو محاسبه میکنه اما پلاگین افراد آنلاین 24 ساعت گذشته خیر :دی

با سپاس از شما Heart
خب . با این تفاسیر چطور میشه کاری کرد که توی قسمت "افراد آنلاین" مثل قسمت " کسانی که امروز از سایت دیدن کرده اند " روبات ها همون اول محاسبه نشن .یعنی به جای اون 20 نوشته شده باشه 18 . آیا شدنی هست ؟ چون پلاگین افراد آنلاین 24 گذشته خیلی شبیه افراد آنلاینه ( حداقل به لحاظ ظاهری) فقط بازه ی زمانیش بیشتر شده.
درود
شدنی که هست اونم حذف ربات ها هستش که به قیمت
ایندیکس نشدن و کمتر شدن بازدید و کم تر شدن رتبه و کمتر شدن خیلی موارد هست میخواید راهکارش رو بگمBig GrinTongue
(۱۳۹۱/۵/۷، ۰۸:۱۰:۱۳ صبح)doodoo نوشته است: [ -> ]درود
شدنی که هست اونم حذف ربات ها هستش که به قیمت
ایندیکس نشدن و کمتر شدن بازدید و کم تر شدن رتبه و کمتر شدن خیلی موارد هست میخواید راهکارش رو بگمBig GrinTongue
آیا کد یا دستوری هست که تعداد روبات های آنلاین در سایت رو نشون بده ؟