مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: suspend شدن مکرر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
دوستان من سایت رو از دایرکت ادمین به سی پنل انتقال دادم و بدون مشکل اومد بالا ولی بعد 12 ساعتی سایت ساسپند شد.هاستینگ درخواست دادم و از دیتاسنتر رفع کردن مشکل رو و سایت دوباره باز شد.ولی دوباره بعد از 1 روز اکانت بسته شد. که آخرش گفتند یک فایل هست که داره از سرور زیاد منابع میگیره و همچین چیزی
دلیل بستن هم گفتن
Resource Abuse
هست
در حالی که من درهاست قبلی با همین فایل ها یا پلاگین ها مشکلی نداشتم .میشه راهنمایی کنید
از هاست رایگان که استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
خیر.هاست رایگان نیستConfused
اگه از پلاگین پیغام خصوصی آجاکس استفاده میکنی حذفش کن
پلاگین رو دارم رو هاست ولی غیرفعال هست تازه تو هاست قبلی همچین مشکلی نبود
آیا فایل دیگهای امکانش هست؟
از کجا فایل مورددار رو پیدا کنم چون اگه تا 2 ساعت بعده باز شدن پیدا نکنم کلا میبندند.
من هم یک بار به مشکل شما برخوردم دوست گرامی
شما کلا فایل پلاگین پیغام خصوصی رو از تو هاست پاک کن و بگو از ساسپند درش بیارن
-------------------------------------------------
البته فایلهای دیگه ای هم باید باشن

================
انشالله مشکلت حل بشه
میشه بقیه فایل ها که احتمال داره مشکل ایجاد کنند رو هم بگید؟
تو خود فایل های اصلی مای بی بی یا پلاگین هاش اگه هست ممنون میشم بگید
چک کنید ببین فقط سایت شما بر روی سرور ساسپند میشود یا نه؟

ممکن است سرور قبلی که روش بودید پهنای باند بیشتری داشته که این کمتره.
سلام دوست عزیز
راستش دو بار برای من از پشتیبانی هاستم بهم اطلاع دادن که یک فایلی در انجمن زیاد به سیستم ما فشار میاره لطفا تغییر بدید یا حذفش کنید
یکی همین اجاکس بودن پیام خصوصی بود
یکی هم یک بنر تبلیغاتی بود که دلیلش رو نمیدونم ولی چند بنر بودن با هم مخلوط شده بودن مثل یکی از بنر های
همین سایت که چند بنر هستند در یک بنر خلاصه شدن.
تقریبا یک چیزی مثل همین بنر زیر که گذاشتم
[تصویر:  baner3.gif]
دوستان توجه کنند که شماها که به همچین مشکلاتی برمی خورین همگی از سرور اشتراکی استفاده می کنین،و معمولا سرور هایی که سریع به خاطر همچین پلاگین هایی یا موضوعاتی مثل این شما را ساسپند می کنند به دلیل اینکه سایت های زیادی روی سرور وجود داره و فشار بالایی که به سرور وارد میشه مجبورند حفظ منافع بکنند و ما بقی ماجرا...
بیش از ظرفیت مسافر میزنند،مسافر اذیت مشه!!!!در کل هیچ وقت راحت نخواهید شد با این سرور یا پنل محدودتون،یا باید قید خیلی چیزا رو بزنین که خیلی بده ،یا سرور ارتقا بدین که هزینه بیشتر باید بدین،یا انتقال سرور که ممکنه بعدی بدتر هم باشه،

هر چقدر پولدار تر،بهتر
این نظره شخصیه منه