مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دچار مشکل در آپگرید انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان

ورژن قبلی انجمنم 1.6.4 بود میخواستم به ورژن جدید ارتقاء بدم که متاسفانه همه چیز ریخت به هم!آپگرید با موفقیت انجام شد،اما موقعی که میخواستم دیگه وارد کنترل پنل و انجمن بشم با ارور زیر مواجه شدم.میتونید مراجعه کنید به لینکهای زیر و ببینید:
www.qashqaie.ir
www.qashqaie.ir/admin/index.php
بعد از این اتفاق دیگه از هاستم نمیتونم وارد php my admin بشم!خلاصه زحمت چندین ساله داره به باد میره!
تقاضای کمک از کاربران و اساتید عزیز دارم!فوق العاده حیاتی است برام!
از php myadmin قبل از آپگرید بکاپ گرفتم!
از اطلاعات درون روت هاست هم بکاپ گرفتم!

دلیل ارتقا هم کندی سرعت انجمن و همچنین کار نکردن ارسال پست در این اواخر بود،فکر کردم با ارتقا مشکلاتم حل میشه!نشد متاسفانه!

آیا میتونم به حالت قبل برگردم!؟
اگر اساتید عزیز راهی به ذهنشون میرسه برای حلش بگن،اگر هم نیاز بود بگید تا یوزر و پسوورد رو بدم نگاهی به هاست هم بندازید!

لطفا کمک کنیدHuh
(۱۳۹۱/۵/۲، ۱۳:۴۷:۰۵ عصر)s@hand نوشته است: [ -> ]آیا میتونم به حالت قبل برگردم!؟
به مدیر سرور بگید سایت رو به دیروز و ب قبل از بروزرسانی برگردونه!!!
(۱۳۹۱/۵/۲، ۱۸:۴۱:۴۹ عصر)mahpishoni نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۵/۲، ۱۳:۴۷:۰۵ عصر)s@hand نوشته است: [ -> ]آیا میتونم به حالت قبل برگردم!؟
به مدیر سرور بگید سایت رو به دیروز و ب قبل از بروزرسانی برگردونه!!!
آیا واقعا قابلیت ریستور به چند روز قبل بدون ایجاد مشکل هست؟
راه دیگه ای هم دارم؟
سلام به چه روشی آپگرید کردی که به مشکل خوردی؟ واسه منم 1.6.4 بود ولی بدون مشکل آپگرید کردم. Blush

البته فکر کنم چون قبل از اقدام به آپگرید پلاگین هایتان را غیر فعال نکردید این مشکل به وجود اومده !

بزار مراحلش را واستون بگم :

1 - اول سایت رو به حالت قبل برگردون تا این مشکل حل بشه.

2- بعد تمام پلاگین ها را غیر فعال کنید.

3 - بعد بسته مای بی بی 1.6.8 را دانلود و در روت انجمن اکسترکت کنید .

4 - بعد به آدرس http://www.domain.com/install برید و روی گزینه " بروزرسانی به نسخه 1.6.8 " کلیک کنید و مراحل را انجام بدین تا انجمن اپگرید بشه و در آخر هم پوشه installition را از روت انجمن حذف کنین.

* بازم میگم توجه کنید که قبل از آپگرید حتما باید تمام پلاگین ها را غیر فعال کنید و بعد آپگرید را شروع کنید .

زندگیتان سپید Blush
آره دقیقا همین موضوع بود،به کلی فراموش کردم پلاگینهارو غیر فعال کنم.پس بگم به آخرین بکاپ برگردونند،بعد دوباره شروع به آپگرید کنم!؟
مرسی.ممنون از راهنماییتون دوستان
آره آخرین بکاپ را برگردونین و بعد دوباره آپگرید کنید.

موفق باشید Blush