مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پاسخ جدید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
چطور میشه که قسمت پاسخ جدید یا موضوع جدید(همون عکس یا لینکشو)از دسترس مهمان خارج کنم(البته نه با دستکاری تو قالب ها)
راه دیگری هم ایا هست؟
منظورتون این هستش ؟ : [تصویر:  newreply.gif]
درود

کپیرایت انجمنتون رو به حالت اولیه در بیارید تا پشتیبانی بشید
پیروز باشید
(۱۳۹۱/۵/۲، ۱۲:۵۹:۳۵ عصر)khp نوشته است: [ -> ]درود

کپیرایت انجمنتون رو به حالت اولیه در بیارید تا پشتیبانی بشید
پیروز باشید

دروود بر شما رفیق
با خودت نگفتی اخه پس چرا کپی بسته زبانی mybbiran رو پاک نکردم
دوست عزیز لینک دانلود این قالب
دانلود که با بدبختی الان دوباره پیداش کردم واسه شما،سالها بود من mybb رو کنار گذاشته بودم و با vb کار میکردم،چند ماه اومدم با Mybb و پوسته و قالب های زیادی رو استفاده کردم حتی قالب اینجا رو با اجازه جناب پارس
ولی این قالبی رو که دارم ازش استفاده میکنم ماله mybbsupporte که دیگه وجود نداره بزن رو لینک
و دلیلی نمیبینم به یه سایت عربی الکی لینک بدم و هر چیزی که من تو این سایت ازش بهره ببرم کپی رایت mybbiranesh محفوظه
فکر کنم مدیران باید یه فکری به حاله اینجور ارسال ها بکنن چون زیاد شده،همین از ارزش پست ها کم میکنه،بازدیدکنندگان رو خسته،page rank رو کم و بی ابرویی و دلخوری شخص میشه،رفقا پیام خصوصی بدین به جای این ارسال ها
این روزا هر پستی میشه یه حاشیه
-----------------------
حالا اگه موردی هست بگین
در مورده این قالب هم دوستان اول بررسی کنن چرا یه نفر که تو سایت عضو و تقریبا هر روز چند بار سر میزنه به سایت از یه قالبه دیگه میره استفاده میکنه،فکر کنم اگه یه خورده دقت کنن میتونن به نقاط ضعف پی ببرن و درستش کنن
----------------------
دوستان من 3 سال پیش با یوزری عضو mybbiran بودم و به قوانین خیلی خوب اشنا هستم
درود

من متوجه نشدم این همه توضیح واسه ی چی بود ؟

شما همش درباره کپی رایت قالب صحبت کردید اما من کپیرایت مای بی بی اصلی رو مشاهده نمیکنم !

شمایی که اینقدر به قوانین آشنا هستین باید بدونین هر گونه تغییر در کپیراتی مساوی با نقض کپیرایت هستش !

این همه متن نوشتین چیو ثابت کنین بنده نمیدونم ؟

شما اگر این متن رو داشتی :

Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.0