مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین حالت من My Mood 1.1 (اصلاح شده)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
الان اگه کسی بخواد حالت من بزاره تو سایتم از این قسمت می تونه

madareto.com/forum/mood.php

اما متاسفانه توی خود ویرایش پروفایل نیست Huh چه کنم که تو ویرایش پروفایل هم باشه !؟
سلام دوستان ...

من این کد رو توی هدر قرار دادم اما مشکلی که داره اینه که توی همون صفحه باز میشه !

میخواستم ببینم میتونید کد جدیدی بهم بدید که وقتی روش کلیک میکنیم توی یک صفحه جدید باز شه ؟؟

کدی که من گذاشتم :

کد php:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/mood.php"><span><font color="#33cc33"حالت من</font></span></a

سپاس از دوستان ... Blush
(۱۳۹۲/۶/۳، ۱۵:۴۴:۱۵ عصر)SAEED.M نوشته است: [ -> ]سلام دوستان ...

من این کد رو توی هدر قرار دادم اما مشکلی که داره اینه که توی همون صفحه باز میشه !

میخواستم ببینم میتونید کد جدیدی بهم بدید که وقتی روش کلیک میکنیم توی یک صفحه جدید باز شه ؟؟

کدی که من گذاشتم :

کد php:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/mood.php"><span><font color="#33cc33"حالت من</font></span></a

سپاس از دوستان ... Blush
درود,
به جای اون کد از
کد:
{$mood_link}
استفاده نمایید
سپاس اما اون کدی که گذاشتم رنگش سبز بود اما این کد رو هر کاری کردم رنگش سبز نشد !

میشه کد با رنگ سبز رو برام بذارین ...

سپاس ... HeartHeart
کد php:

باید کد رنگ رو تغییر بدید.این 33cc33 کد رنگ هست که شما میتونید به رنگی که دوست دارید تغییر بدید.
اقا چیکار کنم که تو لیست اسم فایل هارو فارسی نشون بده ؟ من اسم فایل هارو فارسی کردم و مجددا پوشه تصاویر را جایگزین کردم ولی بجای نشان دادن اسم فارسی علایم ججیب غریبی نشون میده . چطوری با فارسی سازگارش کنم ؟
ازهاست نام تصاویر رو ببینید پارسی هست؟
بنده خودم پارسی کردم چنین مشکلی ندارد
لطفا شات بذارید از مشکلتون ا بهتر متوجه منظور شما بشیم.
قربونتون از طریق هاست اقدام کردم مشکلم رفع کردید با تشکر از شما هاSleepy
من نصبش کردم توهدرهم میادولی میگه404not found
چیکارش کنم؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6