مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: از کار افتادن پلاگین ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان امید وارم همه چیز براتون خوب و مطلوب باشه

آقا من انجمنم رو منتقل کردم به یه هاست دیگه حالا دیگه بعضی از پلاگین هام کار نمیکنه هر کاری میکنم دوباره نصب کردم متغیر هاش رو درست کردم ولی ابزم نشد یک روزکامل دارم بهش ور میرم ولی بازم نشد

به نظرتون بیام همه پلاگین ها رو پاک کنم و دوباره مای بی بی نصب کنم و دیتابیسم رو ایمپورت کنم یا راه دیگه ای هم داره دارم دیونه میشم تازه روبه راه شده بودیم دیروز آقا مهدی لطف کرد و واسم بهینه سازی کرد مشکلی نداشت امروز داشتم چک میکردم دیدم که یه سری از پلاگین هام اصلا کار نمیکنه خودم نمیدونم ایراد از کجاست ممکنه ایراد از قالب باشه چون چند وقتی هست قالب رو عوض کردم ولی تا حالا این پلاگین ها رو تست نکرده بودم که ببینم درست کار میکنه یا نه
درود
کدوم پلاگین ها کار نمی کنند ؟
شما که احتمال پوسته رو میدی اول رو پوسته دیفالت امتحان کن و نتیجه رو ببین !
سلام ممنونم از پاسختون
تست کردم کلا یه سریش رو حذف کردم چند تا از کاربردی هاش هم دارم بهش ور میرم پیوست لینک که خیلی بهش نیاز داشتم رو دیروز بالاخره درستش کردم

پلاگین نوار هشدار اصلا برام کار نمیکنه متغیرش رو هم گیر نیاوردم
پلاگین پنهان کردن لینک از مهمان
دوستان در پروفایل
آواتار پیشفرض
این چهار تا روبهش نیاز دارم ولی هر کاری کردم درست نشد یه سری ازپلاگین های غیر کاربردی رو هم کامل پاک کردم ولی همچنان درگیر هستم که چیزایی که بهش نیاز دارم درست کار نمیکنه