مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل با نتايج در گوگل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.
من يك مشكلي با انجمنم پيدا كردم. در مورد نتايجي كه تو سرچ گوگل نمايش داده ميشه.

انجمنم رو به صورت رسمي از 3-4 ماه پيش افتتاح كردم. (البته 4-5 ماه پيشش آماده بود اما مطلب نداشت كه ايندكس بشه و ... )

روزانه حدود 15-20 تا بازديد كننده از گوگل وارد انجمن مي شند.
يك روز آمار افراد آنلاين رو كه چك مي كردم به صورت وحشتناكي افزايش پيدا كرده بود. (ربات ها و اسپمرها. )
براي حل مشكل اين موضوع رو با پشتيباني هاست مطرح كردم و اونها هم يك كد رو دادند براي اضافه كردن به htaccess.

كدش اين بود.
کد:
<Limit GET POST>
order allow,deny

deny from IPAddress1
deny from IPAddress2
.....
....
deny from IPAddressN

allow from all
</Limit>

بعد از يك هفته ورودي از گوگل دقيقا رسيده به "0"
به صورت اتفاقي كه داشتم با گوگل ترانسليت كار مي كردم و مي خواستم يكي از صفحاتم رو ترجمه كنم به ارور forbidden برخورد كردم كه بعد از حذف كردن كدها از htaccess برطرف شد.
من الانم دقيقا نمي دونم مشكلي كه بهش برخورد كردم نتيجه اين كار بوده يا نه. چون فكر كنم آي پي هاي گوگل با 66 شروع ميشند اما من آي پي به اين شكل رو بلاك نكرده بودم كه گوگل بخواد به دليل نداشتن دسترسي صفحات رو حذف كنه .

الان حدود 1 -2 ماه از اين اتفاق مي گذره و با اينكه من الان تمام صفحاتي كه قبلا تو گوگل داشتم رو الان هم دارم اما بازم بازديد كننده از گوگل ندارم. شايد هفته اي 1-2 نفر!!!. حتي بعضي از كلمات كليدي انجمن رو سرچ مي كنم ، تا صفحات 4-5 رو چك مي كنم، به مطالب بي ربط مي رسم اما هيچ نتيجه اي از انجمن من نشون داده نميشه.
حتي بعضي وقتا ، وقتي عنوان انجمن رو مي زنم نتيجه اول نيستم.

چندين ماه پيش گوگل سئو رو هم نصب كرده بودم ، اما چون لينك ها اشكال داشت مجبور شدم غيرفعال كنم. احيانا كدي رو اين پلاگين به فايل هاي ماي بي بي اضافه نمي كنه كه براي غيرفعال سازي لازم باشه دستي جذف بشه يا اينكه احتمال بره ، خود پلاگين ، اون كدها رو حذف نكنه در بعضي از مواقع و ايجاد مشكل كنه ؟

قبلا اين سوال رو مطرح كرده بودم، يكجا جواب داده شده بود، مشكل سئو هست!! و اشكال هايي كه تو پوسته هست. ولي چك كردم ، فقط سه تا از تمپ ها مشكل دارن. و سئو انجمن رو هم چك كردم حدود 72- 75% هست. (جالب اينكه من همين پوسته رو روي انجمن ديگه اي هم دارم، انجمني كه اگرچه 4-5 ماهي از off شدنش مي گذره اما حدود 20000 صفحه تو گوگل داره )

كسي ميدونه مشكل از كجاست و چطورميشه برطرفش كردم؟
لطفا كمككككككككك كنيد!!!!!

اينم آدرسم براي چك كردن هاي احتمالي : http://iranbiologists.com/