مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل دیتابیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من دیتابیسم 160mg هستش وقتی رو یه سرور بالا میاد از تمام منابع سرور استفاده میکنه

مثلا الان رو سروری که هستم 89% از رم رو استفاده میکنه

نمیدونین باید چیکارش کنم دیتابیسو؟؟؟
خب شاید این مسئله به خاطر یک پلاگین باشه و یا اینکه خود سرور کیفیت مناسبی ندارد.
مثلا دیتابیس اجمن بنده 2 گیگ هست , کیفیت سرور هم خوب بود , اما وحشتناک کوئری سنگین اجرا میشد و منابع سرور مصرف میشد که بعدا متوجه شدم پلاگین thx این مشکل رو ایجاد کرده بود و به محض غیرفعال کردن , زمین تا آسمان تفاوت میکرد Big Grin اخرش هم نفهمیدم چرا !!
در کل لازم هست که موارد بهینه سازی رو اجرا کنید و ببینید که تاثیری دارد یا خیر ... البته قبلش مطمئنبشید که مشکل از خود سرور و یا موقتی نباشه
مشکل که از سرور نیس
چون این مشکل رو من رو 4 تا هاست دیگه داشتم وهمه گفتن سایت شما سنگینه
عه جدی؟خب منم پس باید امتحان کنم
مرسی دوست گلم
160 مگابایت سنگین نیست . دقیقا باید معلوم بشود که چه چیزی منابع سرور را مشغول کرده .
مشخصات سرور خودتون رو هم بگین و اینکه مثلا بازدید و یا مصرف پهنای باند چه مقدار هست
اگر میخواهید ببنید که مربوط به کدام پلاگین هست , دقت کافی داشته باشید . چون نباید پلگاینی حذف شود و برخی اوقات هم فعال و غیرفال کردن نیاز به تنظیم مجدد و ویرایش کد های قالب دارد. پلگاین thx به فرض نمونه فقط برای من بوده