مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد پایگاه داده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشيد خدمت همه مديران عزيز و کاربران گرامي
دوستان اين سوال ما که پرسيديم خدا رو شکر سر هيچ کسي نيومده.
اين هم لينکش :لينک

سوال اصلي:
سوال مهم:خيلي گشتم ولي چيزي پيدا نکردم .خوب من دو تا پايگاه داده دارم (دو تا هم ماي بي بي هستن).ميخواستم که بعضي از ارسالها و کاربراي يکي از پايگاه داده رو به اون يکي پايگاه داده اضافه کنم .
چطوري بايد اين کار رو انجام بدم .
با تشکر
(۱۳۹۱/۴/۲، ۰۴:۲۵:۳۸ صبح)mansour1 نوشته است: [ -> ]با سلام و خسته نباشید خدمت همه مدیران عزیز و کاربران گرامی
دوستان این سوال ما که پرسیدیم خدا رو شکر سر هیچ کسی نیومده.
این هم لینکش :لینک

سوال اصلی:
سوال مهم:خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .خوب من دو تا پایگاه داده دارم (دو تا هم مای بی بی هستن).میخواستم که بعضی از ارسالها و کاربرای یکی از پایگاه داده رو به اون یکی پایگاه داده اضافه کنم .
چطوری باید این کار رو انجام بدم .
با سپاس

دوستان کمک کنید
با سلام

ادغام صحیح پستهای انجمن شما از دو دیتابیس مختلف (در صورت امکان) نیاز به آشنایی کامل با برنامه مای.بی.بی و احتمالا نیاز به یک اسکریپت درون ریزی اطلاعات از دیتابیس دوم به دیتابیس اول دارد. برای بررسی این موضوع که آیا در حال حاضر امکان انجام اینکار وجود دارد و روش انجام اینکار پیشنهاد میکنم از مدیران سایت درخواست کنید.

موفق باشید
Heart
نیاز به سیستم ادغام هست . چون سیستم ادغام هم برای تبدیل یک انجمن متفاوت به Mybb هست و هم برای ویرایش ها مختلف mybb
مثلا اینجا سوال ایشون مشابه شما بوده
http://community.mybb.com/thread-118543.html
که جوابش هم sys merge شده
اینکه چطوری عمل میکنه , من اطلاع ندارم و باید سوال کنید. ضمنا معمولا بهتر هست که این عملیات را بر روی یک دیتابیس آزمایشی انجام بدهید و یا از صحت نسخه پشتیبان خود مطمئن باشید. مثلا به هاستینگ بگویید که یک نسخه کپی از دیتابیس فعلی و دیتابیسی که میخاوهید ادغام بشود , ایجاد کند و سپس همه عملیات ها خود را بر روی دیتابیس های آزمایشی انجام دهید . البته در صورتی که امکانش باشه Wink