مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اشکال بعد از انتقال سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید خدمت همه شما عزیزان
دوستان من 2 روز میشه که سایتم رو روی سرور دیگه ا ی انتقال دادم .الان کاربرانم اطلاع دادن که ارسالهای قدیمی باز نمیشن یعنی مینویسه (موضوع مورد نظر وجود ندارد. ) من هم نگاه کردم و دیدم که فقط ارسالهای ماه 91/3 اینجوری مینویسه بقیه درسته .الان اگه میشه راهنماییم کنید .که از چیشه
با تشکر از شما
سلام به همگی
دوستان برای شما این بلا که نوشتم به سرتون نیومده ؟Big Grin
فایل htaccess رو دوباره آپلود کن عزیز
فکر کنم مشکل حل بشه Heart
(۱۳۹۱/۴/۱، ۰۹:۳۹:۴۶ صبح)mehdiastro نوشته است: [ -> ]فایل htaccess رو دوباره آپلود کن عزیز

با تشکر ولی حل نشد.
خواهشا" بچه ها راهنمایی کنید.در ضمن یه جوری شده که بعضی از کاربرها ههم نمیتونن ارسال کنن
(۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۳:۲۲:۴۳ صبح)mansour1 نوشته است: [ -> ]با سلام و خسته نباشید خدمت همه شما عزیزان
دوستان من 2 روز میشه که سایتم رو روی سرور دیگه ا ی انتقال دادم .الان کاربرانم اطلاع دادن که ارسالهای قدیمی باز نمیشن یعنی مینویسه (موضوع مورد نظر وجود ندارد. ) من هم نگاه کردم و دیدم که فقط ارسالهای ماه 91/3 اینجوری مینویسه بقیه درسته .الان اگه میشه راهنماییم کنید .که از چیشه
با سپاس از شما

(۱۳۹۱/۴/۱، ۱۵:۵۰:۲۶ عصر)mansour1 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۴/۱، ۰۹:۳۹:۴۶ صبح)mehdiastro نوشته است: [ -> ]فایل htaccess رو دوباره آپلود کن عزیز

با سپاس ولی حل نشد.
خواهشا" بچه ها راهنمایی کنید.در ضمن یه جوری شده که بعضی از کاربرها ههم نمیتونن ارسال کنن

با سلام
کاربرا وقتی میخوان ازسال کنن وقتی که تو ارسالشون لینک میزارن ، بهشون اخطار میده Forbidden
You do not have permission to access this document. شما اجازه دسترسی به این مدارک رو ندارید .
لطفا " راهنمایی کنید
شما خودتون انتقال دادین ؟ یا اینکه مثلا سرور قبلی فایل دیتابیس را در اختیار سرور جدید قرار داده ؟ چون خب به طور طبیعی لازم هست که این مشکل را اطلاع بدهید تا دقیقا معلوم بشود که فایل دیتابیس حاوی چه محتوایی بوده ... شاید اصلا مطالب 1 ماه اخیر را نداشته