مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ناپدید شدن اطلاعات انجمن و برگشت دوباره !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
من یک هفته ای هست انجمنم رو راه انداختم ، هر روز که میرم سراغش یهو میبینم برگشته به روز اول و همه تغییرات و پست و .... نیست دو روز بعد دوباره بر میگرده سر جاش دوباره فرداش دوباره پس فرداش Confused

به سرور میگم داداش چرا ما رو داستان کردید ؟ میگه مشکل از ما نیست ما بک اپ برنگردوندیم !!!!!!

همچین مشکلی تا حالا رویت شده بود؟ Dodgy
درود
برای من همچین مشکلی پیش اومده انجمنتون رو دوتا هاست
یکی قدیمی یکی جدید که تغییرات انجام دادید احتمالا رو همون هاست قبلیت این کار را میکنندWink
ضمن عرض سلام

ممنون اقای عمیدی بزرگوار

البته ما فقط یک هاست داریم و یک سایت ، به جان خودم راست میگم البته شاید من درست متوجه فرمایش شما نشدم ! Sleepy میشه یه توضیح مختصری بدین من باید چی ها رو چک کنم چیکار کنم ؟
شما نه عزیزم
ببینید وقتی شما یک هاست میخرد ممکنه مدیریت سرور بخواد هاست را انتقال بده به همین دلیل انتقال انجام میشه ولی هاست قبلی ممکنه اف نکرد باشند و شما تغییرات را در همون هاست قبلی اعمال کنید به همین دلیل به مدیریت سرور بگید لطفا بررسی کنند یا ببنید انتقال سرور داشتند یا خیرWink
ضمن عرض سلام

آی گفتی Big Grin این فرم ورود به سی پنلمونم چپ و راست عوض میشه امروزم کلا نمیتونیم وارد سی پنل بشیم و اخطار میده این سرور لایسنس نداره و از این حرفا ، اینا نشونه همین فرمایش شماست دیگه ؟

ممنون از شما
ادرس انجمن خودتون در امضاتون قرار دهیدWink