مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور هنگام پيوست فايل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام در ارسال فايل پيوست ارور زير مي آيد .کسي است کمک کند چه کنم ؟

کد:
Warning [2] finfo_open() [function.finfo-open]: Failed to load magic database at '/usr/share/misc/magic'. - Line: 543 - File: inc/functions_upload.php PHP 5.2.17 (Linux)

Warning [2] finfo_file(): supplied argument is not a valid file_info resource - Line: 544 - File: inc/functions_upload.php PHP 5.2.17 (Linux)

Warning [2] finfo_close(): supplied argument is not a valid file_info resource - Line: 545 - File: inc/functions_upload.php PHP 5.2.17 (Linux)
تو انجمن جست و جو کن
فکر کنم فایل upload.php تو روت هاستت وجود نداشته باشه مال من اینجور بود ارور میداد
(۱۳۹۱/۳/۲۴، ۱۳:۰۹:۴۲ عصر)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]فکر کنم فایل upload.php تو روت هاستت وجود نداشته باشه مال من اینجور بود ارور میداد

دوست عزيزم اين فايل موجود
functions_upload.php

(۱۳۹۱/۳/۲۴، ۱۱:۱۶:۰۷ صبح)KAMRANASD نوشته است: [ -> ]تو انجمن جست و جو کن

دوست من کي خيلي گشتم چيزي در اين باره به نظرم نيامد لطفا اگر پيدا کرديد لينک بذار
(۱۳۹۱/۳/۲۴، ۱۱:۱۲:۳۱ صبح)فيضان نوشته است: [ -> ]سلام در ارسال فایل پیوست ارور زیر می آید .کسی است کمک کند چه کنم ؟

کد:
Warning [2] finfo_open() [function.finfo-open]: Failed to load magic database at '/usr/share/misc/magic'. - Line: 543 - File: inc/functions_upload.php PHP 5.2.17 (Linux)

Warning [2] finfo_file(): supplied argument is not a valid file_info resource - Line: 544 - File: inc/functions_upload.php PHP 5.2.17 (Linux)

Warning [2] finfo_close(): supplied argument is not a valid file_info resource - Line: 545 - File: inc/functions_upload.php PHP 5.2.17 (Linux)

انجمنت اگه اونی باشه که تو پروفایلت نوشتی باز نمیشه که،درستش کن ببینیم چرا ارور میده!
انجمن بنده فارسي نيست براي همين آدرس نداده ام
لطفا براي اصل مشکل کسي جوابي نمي ده
آيا اين مشکل براي هيچ کس ديگر پيش نيامده .................... لطفا کمک کنيد
UP...
UP...
فایل functions_upload را از بسته مای بی بی دانلود کنید و در هاست خود جای فایل قبلی آپلود نمایید و مشکل را بررسی نمایید
امتحان کردم مشکل حل نشد جالب اين است که فايل اپلود هم شده ولي ارور باز هم مي آيد
صفحه‌ها: 1 2