مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت همه مدیران دوستان عزیز
یه سوالی برام پیش امد که اون هم اینه :
من نمیخوام کاربرم برای این که بتونه ارسالها یا چیزی رو ببینه بره ایمیلش و فعال سازی انجام بده .(که این رو انجام دادم)

من میخوام کاربر که ثبت نام میکنه اسم و رمز کاربر رو به ایمیلی که ثبت کرده بفرستم.(البته با یکمی نوشته اضافی که خودم بزارم )

با تشکر از شما
برای اولی برو به کنترل پنل ادمین > تنظیمات > User Registration and Profile Options
گزینه : Registration Method رو بذار روی :
Instant Activation

کاربر که عضو میشه نام کاربریش از ابتدا فعال هست !

برای دومی از پلاگین خوش آمدگویی استفاده کن فقط این پلاگین با چیزی که شما می خواهی این تفاوت رو داره که رمز رو ارسال نمیکنه و فقط هر چی شما بخواهید ارسال میشه
(۱۳۹۱/۳/۸، ۱۰:۱۰:۳۱ صبح)Mohammad.T نوشته است: [ -> ]برای اولی برو به کنترل پنل ادمین > تنظیمات > User Registration and Profile Options
گزینه : Registration Method رو بذار روی :
Instant Activation

کاربر که عضو میشه نام کاربریش از ابتدا فعال هست !

برای دومی از پلاگین خوش آمدگویی استفاده کن فقط این پلاگین با چیزی که شما می خواهی این تفاوت رو داره که رمز رو ارسال نمیکنه و فقط هر چی شما بخواهید ارسال میشه

با سلام
دوست عزیز تشکر میکنم از جوابتون .ولی هر دوتاش رو هم دارم .فکر کنم نتونستم منظورم رو بگم.

من میخوام کاربر که ثبت نام میکنه اسم و رمز کاربر رو به ایمیلی که ثبت کرده بفرستم.(البته با یکمی نوشته اضافی که خودم بزارم )
نقل‌قول: من میخوام کاربر که ثبت نام میکنه اسم و رمز کاربر رو به ایمیلی که ثبت کرده بفرستم.(البته با یکمی نوشته اضافی که خودم بزارم )
امکان Decode کردن رمز کاربر در MyBB (حتی توسط خود سیستم) و ارسال آن توسط ایمیل وجود ندارد.