مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک دوستان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
من قبلا یک جا اعلام کردم ولی کسی کمکم نکرد
لطفا دوستان گرامی کمک کنند
انجمن من عکس که میزارم و یا هر پست دیگه میزنم اینجور میشه
http://pars2sat.ir/showthread.php?tid=33&pid=43#pid43
http://pars2sat.ir/showthread.php?tid=31&pid=40#pid40
این Not Found رو چطور می تونم از بین ببرم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
اگر تصاویر رو به روش صحیح وارد ادیتور میکنید یک احتمال دیگه باقی می مونه و اینه که یک پلاگین این مشکل رو بوجود آورده. پلاگین هاتون رو غیر فعال کنید ببینید برطرف میشه .
(۱۳۹۱/۳/۴، ۱۶:۲۱:۱۴ عصر)artin نوشته است: [ -> ]سلام
اگر تصاویر رو به روش صحیح وارد ادیتور میکنید یک احتمال دیگه باقی می مونه و اینه که یک پلاگین این مشکل رو بوجود آورده. پلاگین هاتون رو غیر فعال کنید ببینید برطرف میشه .

این کارو کردم اما باز هم د رست نشد
پس احتمالا مشکلی داخل قالبتون در قسمت Post Templates هست. پوسته و قالبتون رو مجددا نصب کنید و یا پوسته ی دیگه ای از سایت دانلود و نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه.
اگر حل نشد باید به مدیران دسترسی بدید تا مشکل رو حل کنند چون مشکلتون خیلی خاص هست.
در ضمن شما پلاگین کادر آواتار رو بدرستی نصب نکردید.
برادر من زدی پست بیت رو ترکوندی !!!! Big Grin به این راحتی درست بشو نیست !! باید کدهای پست بیت تمپلیت رو دوباره جایگزین کنی Wink
درود من دقیقا نمیدونم مشکل چی هست عکس ها رو ندیدم ولی اگر مشکل رو فهمیدید از کدوم تمپلیت هستش سمت راست تملت مورد نظر نوشته شده گزینه ها روش کلیک کنید و بر روی بازگردانی به نسخه اصلی کلیک کنید تا به حالت اول برگرده !
از همتون که تا الان به مشکل من سر زدید ممنونم
اگه راه حلی پیدا نمیشه چطوری می تونم ارسال ها و لیست کاربران رو ذخیره کنم و دوباره مای بی بی نصب کنم
عکس هات شیلتر هست (با HTTPS راحت باز شد)
(۱۳۹۱/۳/۵، ۰۵:۵۹:۲۰ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]عکس هات شیلتر هست (با HTTPS راحت باز شد)

من با وی پی ان وصل شدم اما باز نشد
عکس رو پرشین گیگ هم آپ کردم بار هم همینطور شد

وقتی عکس میزارم نوشته هام هم همینطور میشه
باز هم ممنونم از جوابتون
برای من که مشکلی نداره !
صفحه‌ها: 1 2