مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در محو شدن ادیتور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من چندتا پلاگین نصب کردم بعد یهویی ادیتورم محو شده یعنی خودش هست ولی کلید های بالاش رفتن لطفا کمک کنید.

من حتی تمامی پلاگین هایی که نصب کردم رو غیر غعال کردم اما بازم درست نشد دوستان لطفا راهنمایی کنن این موضوع واقعا نگرانم کرده

[تصویر:  attachment.php?aid=4098]
اردس انجمن رو تو امضات قرار بده
من تو انجمنت عضو شدم ولی لینک واسم نیومد
پلایگن ادیتور رو دوباره نصب کن شاید مشکلت حل شد ساییت رو هم بررسی کن که چرا ایمیل نمیفرسته
دوست عزیز قرار دادم پلاگینم دوباره نصب کردم مشکل حل نشد.من زیاد به مای بی بی وارد نیستم مشکل نفرستادن ایمیل رو از کجا باید حل کنم؟

pdistb.ir عزیز اصلا موقع ثبت نام اخطار میده وقتی که همه فیلد هارو پر میکنی ثبت نامو که میزنی میگه
لطفاً قبل از ادامه خطا‌های زیر را اصلاح کنید:
من در انجمنتون ثبت نام کردم مشکلی ندارد
در ضمن فرستان ایمیل هم میتونید بر دارید
فقط خواستید بردارید سوال امنیتی پارسی را هم نصب کنید
روش برداشتن
کنترل پنل
پیکربندی
تنظیمات
User Registration and Profile Options
گزینه
Registration Method
روی
instant activation
بگزاریدHeart
اره دوست عزیز حق با شماست ثبت نام مشکلی ندارد ولی ادیتور مشکلش پا بر جاست مشاهده کنید

از دوستان و اساتید محترم سایت مای بی بی کسی نی به مشکل ما رسیدگی کنه؟این مشکل ادیتور منو واقعا نگران کرده
کدوم پلاگین ها رو نصب کردید قالب را عوض کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نهHeart
والا پلاگین یه چندتایی نصب کردم گفتم شاید مال یکی از پلاگین ها باشه همه رو غیر فعال کردم بازم نشد قالبم عوض کردم بازم نشد
دسترسی پ خ کنید
چی شد دوست عزیز متوجه مشکل نشدید؟
از تمامی دوستان ممنون گرچه مشکلی از من حل نکردین یادتون باشهBig Grin مشکلمو خودم حل کردم با تشکرHeart
صفحه‌ها: 1 2