مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نصب انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من میخوام یه انجمن راه اندازی کنم البته خودم میتونم ولی میخوام یه باتجربه برام اینکارو بکنه تا تنظیمات لازم رو انجام بده و ضمنا اشکالات احتمالی رو حل کنه.
خودم یه بار نصب کردم ولی نمیدونم کجاش اشتب شده که یه فایل eror_log ساخته شده که مدام حجمش میره بالا.
کاری که میخوام برام انجام بدین :
1. نصب بدون اشکال انجمن همراه با پارسی ساز کامل
2. تنظیمات امنیتی لازم
3. نصب پلاگین های لازم
4. یه قالب جالب هم میخوام
قیمتا رو خصوصی بفرمایین لفطن Tongue
تخفیف یادتون نره . ضمنا زمان مورد نیاز رو هم بگین . Big Grin
هیچ کس نباید به شما کمک کنه واقعا جدی میگم انجمن های اینجوری خدا میدونه اخرش چی میشهDodgy
دمت گرم دیگه کمک که نمیکنی بقیه رو هم منع میکنی ؟ منظورت از انجمن های اینطوری چیه ؟ Huh
اره باید برا چی کمکتون کنند
وقتی کسی خودش تلاش نمیکنه دیگه فایدش چیه حالا انجمنش بترکونه
از من که ضایع تری نیستی من اوایل فرق انجمن با وبلاگ نمیدونستم داداش تلاش کن همه چیز که اماده نمیشهBlush
گل پسر گفتم که من هیچ مشکلی تو نصبش ندارم منتها هم یکم فرصت ندارم و ضمنا ممکنه بدلیل تجربه کمی که دارم مشکلات ابتدایی رو نتونم برطرف کنم و گرنه من آماده خور نیستم.
ببخشید اگه هرکی بخواد بیاد یک تاپیک نصب بزنه دیگه به کار بقیه کی برسیم
من این یک تذکر به شما و همه دوستان دادم عواقبش با خودتون
شب خوش
من متوجه منظورتون نشدم . ینی چی که هر کی بیاد تاپیک زنه کی به کار بقیه برسین مگه من گفتم شما بیاین ؟ Huh
گفتم کی میتونه بهم خبر بده که دوستان هم لطف داشتن
شما اگه سرت شلوغه بنده اساعه ادب نمیکنم و مزاحمتون نمیشم بقیه دوستان هستن کمک میکنن .
درود
درصورت تمایل پیام دهید برایتان انجمن را نصب کنم Undecided
سلام به شما
در صورتی که همه موارد رو انجام میدین قیمت و زمان مورد نیازتون رو خصوصی بفرستین تا بررسی کنم
من هم موافقم با اینکه خودمون انجام بدیم اما گاهی به مشکلاتی برمیخوریم که از کسی هم که میپرسیم مغالطه میکنه و میگوید کاری نداره که درسته کاری نداره اما برای یه تازه کار کاری داره لذا اگر به سوالات درست جواب داده بشه بدون اینکه چیزی بیفته خیلی خوبه تو مسائل ریاضی هم همینطوره مثلا وقتی یه مسئله رو حل میکنه استاد خوبه که همه چیز رو مشخص کنه که فردا شاگرد نگه این عدد از کجا اومد.
یا علی موفق و پیروز باشید