مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: حملات UDP flood attack
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من امروز صبح که می خواستم وارد ساتم بشم، دیدم خیلی دیر صفحه اصلی انجمن را لود می کنه.

توی لیست افراد آنلاین راکه نگاه کردم دیدم نوشته 40 مهمان آنلاین هستند و آی پی هاشون را که چک کردم

مربوط به اروپا بودند.

چون پرتال به راحتی لود می شد و فقط انجمن باز نمی شد، اول از سایت http://host-tracker.com چک کردم و دیدم برای بعضی

از سرورها سایت باز میشه ولی برای یک عده ارور می ده:

[تصویر:  f1f1d20ee867.jpg]

به پشتیبانی نت افراز که تیکت زدم، این جوری جواب دادند :

نقل‌قول: با عرض پوزش بابت مشکل پیش آمده؛

سرور تحت حمله سنگین از نوع
UDP flood attack
قرار گرفته بود. لازم به ذکر است این قبیل حملات معمولا از سمت شرکت های رقیب و در ساعات غیر اداری انجام میشوند.

در هر حال این مساله با پیگیری بخش فنی در حال حاضر به طور کامل برطرف گردیده است.

لطفا بررسی نمایید و چنانچه مشکلی در این زمینه باقی است، ما را در جریان قرار دهید.

و

نقل‌قول: حمله انجام شده روی خود سرور بود و از طرف دیتاسنتر پیگیری و سرورهای حمله کننده غیرفعال شدند.

سوالم اینه که در این حمله چه اتفاقی می افته و نهایتا چه مشکلاتی می تونه ایجاد بشه ؟

یعنی فقط تا زمانی که این آی پی ها توی سایت حضور دارند سایت از دسترس خارج میشه و بعدش به حالت عادی بر می گرده

یا ممکنه برای دیتابیس ها هم مشکلی پیش بیاد ؟

(چون با خروج و مسدود شدن این آی پی ها، مشکل حل شد)

در هاست های اشتراکی، در صورت بروز این حملات، فقط سایت مورد نظر از دسترس خارج میشه یا کل سایت های موجود بر روی اون سرور

دچار اختلال می شوند؟

این گونه حملات ضعف شرکت ارایه دهنده را می رسونه یا یک امر طبیعی هست؟

با سپاس.
سلام
فکر کنم سرورهای این شرکت خارج از کشور باشه . چون من که چیزی راجب به مکان سرور ها ندیدم . الان شرکت هایی مثل پویا سازان که جزو شرکت های بزرگ هاست هست قیمت های هاستش زیاده . چرا ؟ چون سرورهاش داخل ایران و اگر مثلا اطلاعات شما پرید بابتش به شما خسارت میده ! اما این نت افراز بابت این حمله به شما خسارتی داد ؟!! Smile

الان شما قیمت های این شرکت را با شرکت پویا سازان مقایسه کن ! متوجه تفاوت بسیار اون میشی !!

توی درباره ما هم نوشته که ما نماینده یه شرکت کانادایی هستیم ! یعنی سرورها کانادا تشریف دارن !! Big Grin
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۲:۱۸:۲۶ صبح)f.gh1372 نوشته است: [ -> ]سلام
فکر کنم سرورهای این شرکت خارج از کشور باشه . چون من که چیزی راجب به مکان سرور ها ندیدم . الان شرکت هایی مثل پویا سازان که جزو شرکت های بزرگ هاست هست قیمت های هاستش زیاده . چرا ؟ چون سرورهاش داخل ایران و اگر مثلا اطلاعات شما پرید بابتش به شما خسارت میده ! اما این نت افراز بابت این حمله به شما خسارتی داد ؟!! Smile

الان شما قیمت های این شرکت را با شرکت پویا سازان مقایسه کن ! متوجه تفاوت بسیار اون میشی !!

توی درباره ما هم نوشته که ما نماینده یه شرکت کانادایی هستیم ! یعنی سرورها کانادا تشریف دارن !! Big Grin

سلام

سرور که توی آلمان هستئ :

Germany Nuremberg Hetzner Online Ag

شرکت هایی نظیر اونی که شما معرفی کردی و افرانت و امثالهم چندین برابر پول یک سرور مجازی باید هزینه کنی براشون.

وقتی اطلاعات بپره، یعنی عمر مدیر سایت و هزاران صفحه مطلب کاربران پریده، خسارت دیگه به چه دردی می خوره؟

اونم تازه توی ایران، طرف کارت طلایی + گارانتی و ماشین مورد دار را می بره گارانتی، دستش به جایی بند نمیشه و حریف

نمی شه، چه برسه تعیین ارزش برای یک سایت مجازی.
نه عزیز من !!! تبلیغ نیست که !! سرور مجازی چیه !! شرکتی که من میگم سرور وجود خارجی داره ! و داخل ایرانه ! حداقل خسارت بهت بدن که بهتره از اینه که فقط بهت جواب بدن سایت شما هک شده !!! TongueBig GrinWink

شما حداقل میدونی پولی که داری میدی اطلاعاتت نمی پره !! یا مثل سایت شما تحت این حملات قرار بگیره !
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۲:۵۷:۲۰ صبح)f.gh1372 نوشته است: [ -> ]نه عزیز من !!! تبلیغ نیست که !! سرور مجازی چیه !! شرکتی که من میگم سرور وجود خارجی داره ! و داخل ایرانه ! حداقل خسارت بهت بدن که بهتره از اینه که فقط بهت جواب بدن سایت شما هک شده !!! TongueBig GrinWink

شما حداقل میدونی پولی که داری میدی اطلاعاتت نمی پره !! یا مثل سایت شما تحت این حملات قرار بگیره !

اونی که من گفتم خارج هست، سرور میزبان سایت من بود که توی آلمان هست نه کانادا.

در خصوص شرکتی هم که می گید و باز من می گم امثال این شرکت ها زیاد هستند که سرور داخل ایران دارند (مثل افرانت)

بدرد سایت هایی می خورند که یک بودجه مفت دستشون هست و فقط نیاز به یک شرکتی دارند که فاکتور مهر شده بده حسابداری

اون سازمان.

یک نگاهی به لیست مشتریان اون سایت بیندازید، از دم همه دولتی هستند، حالا بماند که هیچ کدوم از آدرس ها هم لینک دار نیستند

و فقط یک سری اسم ردیف شده.

وقتی داره:

200 مگابايت لینوکس

فقط 386,000 ريال

می فروشه، باید هم خسارت بده ولی منی که حجم 100 برابر این را دارم با 2 برابر قیمت این می خرم، انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت.

شما توی همین انجمن چندهزار نفری مای بی بی ایران را بگردی چند نفر پیدا میشن که این قدر هزینه کنند برای یک انجمن؟!

شما که پارسی بلاگ را می شناسید ؟ میدونید اصلا حجم کل دیتابیسی که داره استفاده میکنه چقدره ؟! حجم کل دیتابیس شما چقدره ؟
در ضمن برادر من انجمن داریم تا انجمن !! مثلا سایت هک آشیانه که نمیاد سایتش رو روی همچنین هاست هایی بذاره که امنیت ندارن!!
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۵:۰۲:۴۴ صبح)f.gh1372 نوشته است: [ -> ]شما که پارسی بلاگ را می شناسید ؟ میدونید اصلا حجم کل دیتابیسی که داره استفاده میکنه چقدره ؟! حجم کل دیتابیس شما چقدره ؟
در ضمن برادر من انجمن داریم تا انجمن !! مثلا سایت هک آشیانه که نمیاد سایتش رو روی همچنین هاست هایی بذاره که امنیت ندارن!!

خیر بنده هیچ کدوم از اینهایی را که شما اسم می برید نمی شناسم.

از قدیم هم گفتن هر چقدر پول بدی آش می خوری.

من چندتا سوال فنی پرسیدم که آخرش رسید به مقایسه شرکت های ارایه دهنده سرویس.

تشکر بابت مطالبی که فرمودید.

اگر کسی از دوستان در این خصوص نظری داره، لطفا بگه :

نقل‌قول: سوالم اینه که در این حمله چه اتفاقی می افته و نهایتا چه مشکلاتی می تونه ایجاد بشه ؟

یعنی فقط تا زمانی که این آی پی ها توی سایت حضور دارند سایت از دسترس خارج میشه و بعدش به حالت عادی بر می گرده

یا ممکنه برای دیتابیس ها هم مشکلی پیش بیاد ؟

(چون با خروج و مسدود شدن این آی پی ها، مشکل حل شد)

در هاست های اشتراکی، در صورت بروز این حملات، فقط سایت مورد نظر از دسترس خارج میشه یا کل سایت های موجود بر روی اون سرور

دچار اختلال می شوند؟

این گونه حملات ضعف شرکت ارایه دهنده را می رسونه یا یک امر طبیعی هست؟

با سپاس.
پارسی بلاگ از بزرگترین سرویس دهنده های وبلاگ با کلی وبلاگ و فید و ... فقط 200 مگابایت دیتابیس استفاده داره . اون موقع شما فرمودی 100 مگ اون شرکت کار شما رو راه نمی اندازه !!!! Wink
شما داری حجم دیتابیس را با حجم فضایی که در اختیار می ذارند مقایسه میکنید؟!

میشه لطفا توضیح دهید ارتباطشون با هم چی هست ؟!

سرویس شرکتی که شما ازش نام ببرید 200 مگابایت فضا هست +10 گیگ پهنای باند = 38 تومن

من می گم سرویس من 25000 مگابایت فضا داره و 250 گیگ پهنای باند.
نه عزیز من اشتباه داری میگیری !! شما گفتی داره 100 مگ فضا این قیمت میده در صورتی که من 10 برابر این فضا برای انجمن احتیاج دارم ! من هم میگم پارسی بلاگ با این عظمت فقط 200 مگ برای دیتابیس استفاده میکنه ! در صورتی که یه انجمن 100 مگ هم بسشه !
صفحه‌ها: 1 2