مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت گوگل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان میشه یه توضیح کاملی در مورد اینکه چرا گوگل را به عنوان عضو سایت تو سیستم معرفی نکنیم بدید و مهمان بودن واسش بهتره!
در این خصوص هم دوستان توضیح دهند که توی لیست افراد آنلاین نوشته فلان ربات

(گوگل یا ...) در حال پاسخ دادن به موضوع است، یعنی چی؟
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۰:۴۳:۲۰ صبح)lab نوشته است: [ -> ]دوستان میشه یه توضیح کاملی در مورد اینکه چرا گوگل را به عنوان عضو سایت تو سیستم معرفی نکنیم بدید و مهمان بودن واسش بهتره!

چون عزیز من بذارش مدیر کل از فردا جای شما کاربران را بن کنه !! باید مهمان باشه که فقط قابلیت خواندن مطالب و ایندکس کردن اونو داشته باشه !! Big Grin

(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۱:۳۰:۲۸ صبح)geo نوشته است: [ -> ]در این خصوص هم دوستان توضیح دهند که توی لیست افراد آنلاین نوشته فلان ربات

شما احتمالا ربات گوگل را از گروه مهمان خارج کردید !
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۲:۲۰:۰۵ صبح)f.gh1372 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۰:۴۳:۲۰ صبح)lab نوشته است: [ -> ]دوستان میشه یه توضیح کاملی در مورد اینکه چرا گوگل را به عنوان عضو سایت تو سیستم معرفی نکنیم بدید و مهمان بودن واسش بهتره!

چون عزیز من بذارش مدیر کل از فردا جای شما کاربران را بن کنه !! باید مهمان باشه که فقط قابلیت خواندن مطالب و ایندکس کردن اونو داشته باشه !! Big Grin

(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۱:۳۰:۲۸ صبح)geo نوشته است: [ -> ]در این خصوص هم دوستان توضیح دهند که توی لیست افراد آنلاین نوشته فلان ربات

شما احتمالا ربات گوگل را از گروه مهمان خارج کردید !

قبلا می گفتن بذارید کاربر که بتونه لینک ها را هم ببینه.
این واسه منم سوال هست که من با اینکه گوگل رو مهمان قرار دادم ولی تو گوگل وب مستر برام کلی ارور میندازه نمیدونم چرا ممنون میشم توضیح بدین چون چند تا از بچه ها هم تست کردن واسه اونا هم دقیقا مثل من ارور انداخته بود
(۱۳۹۱/۲/۲۷، ۱۱:۳۵:۵۰ صبح)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]این واسه منم سوال هست که من با اینکه گوگل رو مهمان قرار دادم ولی تو گوگل وب مستر برام کلی ارور میندازه نمیدونم چرا ممنون میشم توضیح بدین چون چند تا از بچه ها هم تست کردن واسه اونا هم دقیقا مثل من ارور انداخته بود
اصولا چون نمیتونه به موضوعات خاصی مثلا بعضی لینک ها دسترسی داشته باشه و یا قادر به پست دادن نیست و اجازه هم نداره این ارورا رو میده,عدم دسترسی ،این مشکلی نیست دوستان
-----------
من می خوام یه حالت مقایسه ای بشه بین مهمان و عضو شدن گوگل و اینکه خوبیها و بدیهای عضویت این گروه رو بیان بفرمائید
دوستان
برای این میگیم کاربر نزارید چون به کاربراتون اعتبار میده میتونه پست ارسال کنه ووووو
اگر مهمان قرار دهید میتونه به همه جا بره جز جاهایی مثل ارسال پست و لینکها که مهم نیست
لینک ها مهم نیست چون به موضوع اون تاپیکی که شما لینک دادین وارد بشه خود به خود یکی اون موضوع رو سرچ کنه شما در ان سرچ قرار میده و مهمان کلیک کنه وارد سایت شما میشه و میتونه عضو بشه سپس لینک را ببیند
ارور ها هم مربوط به عدم دسترسی عزیزم به پست ها ویرایش ها سپاس ها وووو
BlushHeart