مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تنظیم فایل hatsses
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام آقا چطور میشه تو هتسس تنظیم کرد که آدرس یات فقط به یه آدرس مشخص لینک بشه من الان سایتم تو هر دو ادرس زیر بالا میاد و فقط میخوام تو ساب دامین بالا بیاد حالا باید چه کدی رو بزارم
forum.digidan.ir
digidan.ir/forum
(۱۳۹۱/۲/۲۵، ۱۱:۱۱:۴۵ صبح)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]سلام آقا چطور میشه تو هتسس تنظیم کرد که آدرس یات فقط به یه آدرس مشخص لینک بشه من الان سایتم تو هر دو ادرس زیر بالا میاد و فقط میخوام تو ساب دامین بالا بیاد حالا باید چه کدی رو بزارم
forum.digidan.ir
digidan.ir/forum

http://community.mybbiran.com/thread-7391.html
قربان با عرض پوزش این کار هم انجام دادم نشد لطفا دوستان بازهم راهنمایی کنن ممنون میشم
خوب آقا بالاخره من فهمیدم باید چی کنم
آقا باید بریم تو پوشه ای که مای بی بی نصب هست داخل فایل هتسس و این عبارت رو زیر اون قرار بدیم
کد php:
RewriteEngine on
RewriteCond 
%{HTTP_HOST} !^www.forum.domain.ir
RewriteRule 
^(.*) http://www.forum.domain.ir/$1 [QSA,L,R=301] 
توصیه میکنم برای ساب دامین از www استفاده نکنید.
(۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۲:۱۹:۴۵ صبح)artin نوشته است: [ -> ]توصیه میکنم برای ساب دامین از www استفاده نکنید.

سلام

برای دامین بذاریم؟
فکر نکنم تائثری داشته باشه باید همه آدرس ها یه جور بالا بیاد همین که اگه کاربر با www اومد یا بدون اون همه یکی باشه اینجور گوگل ارور نمی اندازه
اگر این کار یعنی آدرس انجمن شما قبل از اینکه فیکس باشه و شما مدتی روش کارکرده باشین
مثلا => forum.digidan.ir باشه و بعد از 1 سال یا کمتر بخوایین فیکسش کنین که با www باز شه روی رتبه الکسا خیلی تاثیر منفی داره
تجربه من در این زمینه
(۱۳۹۱/۲/۳۰، ۰۰:۵۷:۰۳ صبح)hossein72 نوشته است: [ -> ]اگر این کار یعنی آدرس انجمن شما قبل از اینکه فیکس باشه و شما مدتی روش کارکرده باشین
مثلا => forum.digidan.ir باشه و بعد از 1 سال یا کمتر بخوایین فیکسش کنین که با www باز شه روی رتبه الکسا خیلی تاثیر منفی داره
تجربه من در این زمینه

پاسخ شما دقیقا درست هست من از اول آدرس با www فیکس بود فقط دو ادرسی شده بود که خودم اطلاع نداشتم ولی الان همه آدرس ها به ادرس انجمنم ریدایرکت میشه کلا براساس نتایج و توضیحاتی که تو اینترنت خوندم همیشه آدرس سایت باید یکسان باشه و به صورت استاندارد بالا بیاد تا هم الکسا هم گوگل براتون ارور نندازه رتبتون خراب نشه
(۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۸:۲۸:۱۱ صبح)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۲:۱۹:۴۵ صبح)artin نوشته است: [ -> ]توصیه میکنم برای ساب دامین از www استفاده نکنید.

سلام

برای دامین بذاریم؟

سلام دوست عزیز
برای دامین سلیقه ای هست و بستگی به خود فرد داره. ولی من خودم برای دامین، www رو بیشتر می پسندم.

(۱۳۹۱/۲/۲۹، ۲۳:۳۸:۴۸ عصر)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]فکر نکنم تائثری داشته باشه باید همه آدرس ها یه جور بالا بیاد همین که اگه کاربر با www اومد یا بدون اون همه یکی باشه اینجور گوگل ارور نمی اندازه
مطمئنا خود www دار بودن یا نبودن دامنه اصلی و یا ساب دامین تاثیری نداره و مهم اینه که هر چه سریعتر بعد از ساختن سایت یکی از این دو حالت رو انتخاب و سایت روی اون فیکس بشه تا سایت دو آدرسه نشه ولی برای ساب دامین از نظر دیداری ، www چندان ظاهر قشنگی نداره و شما تقریبا هیچ سایت معروفی رو با ساب دامین www دار نمی بینید.
در ضمن اسم صحیح فایل مورد نظرتون htaccess هست که مخفف hypertext access هست.