مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عرض قسمت پست ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
دوستان من قسمت پست هام عرضش خیلی زیاده تو همه مرورگرها
من از همین قالب mybbiran استفاده می کنم ولی اینجا قسمت پست هاش به اندازه کل صفحه هستش ولی ماله من تنظیم نیست
[تصویر:  lqh24c26c3cl6mknykk.jpg]

یه نمونه از ادرس
عرض
کسی میدونه کجا تنظیمش کنم که رو مرورگرها ست بشه،اینجوری خیلی ضایع میشه
درود
دوست عزیز قصد دخالت ندارم اما این قالبی که شما استفاده میکنید اختصاصی مای بی بی ایران است .
(۱۳۹۱/۲/۲۵، ۰۸:۲۹:۲۰ صبح)hossein72 نوشته است: [ -> ]درود
دوست عزیز قصد دخالت ندارم اما این قالبی که شما استفاده میکنید اختصاصی مای بی بی ایران است .

ممنونم از توجهتون
بله،کاملا اختصاصی و متعلق به اینجاست عزیز،ولی اجازه گرفتم،و هر زمان هم که مدیر عزیز اشاره بکنن،با وجود اینکه خیلی از تنظیمات رو روش ست کردم ولی بدون هیچ گله ای برمیدارمش
حالا کسی هست یه راهنمایی بکنه تو حل مشکلم
سلام

باید برید قسمت پوسته ها >> پوسته مورد نظر >> global.css بعد برید ویرایش پیشرفته حالا این قسمت را پیدا کنید :
کد:
#container {
    background: #fff;
    width: 97%;
    color: #000000;
    border: 1px solid #e4e4e4;
    margin: auto auto;
    padding: 15px;
    text-align: right;

حالا قسمت width : 97 مال عرض قالب هست . همین درصد را کم و زیاد کنید تا درست شه . اگر اشتباه نکنم الان برای شما باید زیر 90 باشه . همون 90 ، 95 که بذارید ، کشیده میشه تا کنار .
ممنونم،index مشکلی نداشت ،ظاهرا مشکل از پلاگین پاسخ سریع پیشرفته بود،عرضش با قالب جور در نمیومد،کسی میدونه چجور این پلاگین پاسخ سریع رو اندازشو کوچکتر کنم؟
پاسخ پیشرفته رو نمیدونم کجاس . اما عرض پاسخ سریع به پیام خصوصی را میدونم کجاس !!Big Grin
(۱۳۹۱/۲/۲۶، ۰۱:۴۴:۲۶ صبح)f.gh1372 نوشته است: [ -> ]پاسخ پیشرفته رو نمیدونم کجاس . اما عرض پاسخ سریع به پیام خصوصی را میدونم کجاس !!Big Grin

showthread_quickreply
با درود
این ایراد مربوط به ادیتور شماست - ادیتور پیشرفته . به عنوان مهمان وارد شوید تا فرق را ببینید . تا الان هم راه حل مناسبی در جایی ارائه نشده . منتظر ادیتور با نسخه جدید باید باشید . Huh