مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بازگردانی انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من دیروز موقع کارکردن با cpanel نمیدونم چطور www رو حذف کردم یعنی روش کلیک کردم و حذف شد چطور خودم هم در تعجب هستم به پشتیبانی که گفتم بازگردانی کردن ولی همه چیز انجمنم پرید حالا من فقط از دیتابیس انجمنم یک کپی دارم میخواستم ببینم میتونم اونو برگردونم یا باید از نو شروع کنم

ممنون میشم کمکم کنید دارم دیوانه میشم یک ماه بود اومده بودم این انجمن رو راه انداخته بودم و حالا همه چیز بهم ریخت بکاپ های خودم هم انگار قابل استفاده نیست چون دارم از سی پنل استفاده میکنم

فقط بکاپ دیتا بیس رو دارم
بکاپ رو ایمپورت کنی درست میشه تا حدودی
اموزش کامل بکاپ رو بخونید به جواب میرسیدHeart
الان مدیر سرور تونست آخرین بکاپ سالمی که داشتن رو ران کنه و مشکل اصلی پریدن انجمن حل شد حالا میخوام بدونم اگه بکاپ دیتابیسی که دارم رو ایمپورت کنم مشکلم حل میشه و نوشته های سایت تا روزی که بکاپ مال اون هست درست میشه یا نه؟
بله اگه دیتابیس رو رو ایمپورت کنید بر میگرده به همون موقعی که بک اپ گرفته شده
از کاربرانی که به سوالات من پاسخ دادن واقعا سپاس گذارم انجمنم تقریبا بازگشایی شد و مشکلاتش حل شد همه این مشکلات هم از انجایی است که نمیشود در cpanel ریکاوری کرد با اینکه من بکاپ داشتم این مشکل سرم اومد قربون همون دایرکت ادمین بشم که با اینکه نتقص هست ولی لااقل بکاپ و ریکاوریش درسته

اگه کسی میدونه چطور میشه در cpanel ریکاوری انجام داد لطفا توضیح بده

با تشکر
کی میگه در سی پنل ریکاوری موجود نیست
قسمت بک اپ میرید
restore رو انتخاب میکند
توع بک اپ
انتخاب بک اپ
ایمپورت بک اپ
اگرم بک اپ سنگینه از وی پی اس استفاده کنید که ناقص اپ نشه
والا مدیر سرور به من گفت شما نمیتونید ریکاوری کنید بکابتون رو
به هر حال دمت گرم

باید این مسیر رو برم دیگه:
-files-backup wizard-Restore
که بعدش نوشته خانه-دیتابیس-ایمیل و باید آپلود کنیم درسته؟

یه سوال دیگه حتما باید بکاپ رو دانلود کرد تا بشه آپلودش کرد یا میشه اونو مستقیم از روی هاست ریکاوری کرد؟

ببخشید سوال میپرسم چون از سرور که پرسیدم جواب بهم نمیدن همش میگن نمیشه
فکر کنم نشه عزیز باید دان سپس اپ بشهHeart
شما اگه بلد باشید میتونید روی هاست هم بازش کنید ولی برای دیتابیسش به مشکل میخورید