مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور 1045
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اول جا داره خوشحالی خودم رو از آغاز بکار مجدد مای بی بی ایران بگم

و دوم اینکه از 4 روز پیش یک ارور 1045 تو صفحه انجمنم ظاهر شده

تو مای بی بی ایران سرچ کردم علیرضای عزیز خیلی شفاف توضیح دادن تو اینجا
http://community.mybbiran.com/thread-107...light=1045

اگر شفاف تر واسم توضیح بدین من شاید با معلومات بیشتر برم سراغ پشتیبانان پویاسازان
باتشکر
MyBB نمیتواند با دیتابیس شما ارتباط برقرار کند به دلیل اینکه username یا همان نام کاربری دیتابیس را یا اشتباه وارد کرده اید و یا از بین رفته است برای حل این مشکل فایل
inc/config.php را باز کرده و در آن دنبال خط زیر بگردید
کد:
$config['database']['password']

و به جای database نام کاربر دیتابیس و به جای password رمز عبور دیتابیس را وارد کنید.
البته در فایل config.php بعد از نصب نام کاربری دیتابیس و رمز عبور آن به صورت ['database']['password'] قرار نمیگیرد مثلا اگر هنگام نصب نام کاربری دیتابیس mybbiran باشد شما باید برای یافتن آن دنبال این خط بگردید
کد:
$config['mybbiran']
درود
این خطا به علت تغییر رمز کنترل پنل هاست شما می باشد.
اگر هاست خود را منتقل کنید و هاست جدید رمز جدیدی داشته باشد یا اینکه رمز کنترل پنل فعلی هاست خود را نغییر دهید. مای بی بی امکان دسترسی به دیتابیس را نخواهد داشت.
به همین علت باید رمز جدید را به مای بی بی معرفی کنید.
به پوشه فایل های مای بی بی به مسیر inc/config.php/. بروید، فایل معرف شده را باز کرده و رمز جدید را در مقابل ['database']['password'] به جای رمز قبلی قرار دهید.
درود دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو الان دارم
یه هاست جدید گرفتم و از انجمن قبلی بک آپ دیتا بیس گرفتم الان که منتقلش کردم و ایمپورتش کردم این ارور 1045 اومده .
چند تا سوال برام پیش اومده در این خصوص

1-من نام کاربری دیتا بیس نساختم . تنها کاری که کردم یه دیتا بیس با نام دیتا بیس انجمن قبل ساختم و سپس دیتابیس جدید رو از همان روش phpmyadmin ، ایمپورت کردم . حالا نمی دونم این نام کاربری دیتا بیس همون نام خود دیتا بیسه یا فرق می کنه و باید جدا کار دیگه ای بکنم ؟!؟!؟!؟!

2- برای جایگزین کردن نام دیتابیس و پسورد جدید هاست یه دو حرفی وجود اومده . آقای Kevin گفتن که نام دیتابیس و پسورد جدید جای خود ['database']['password'] قرار می گیرد و آقای Pars گفتن که روبه روی آن قرار می گیرد
حال دقیقش به چه صورته ؟!؟!؟!؟!؟!

ممنون از راهنمایی شما
نقل‌قول: -من نام کاربری دیتا بیس نساختم . تنها کاری که کردم یه دیتا بیس با نام دیتا بیس انجمن قبل ساختم و سپس دیتابیس جدید رو از همان روش phpmyadmin ، ایمپورت کردم . حالا نمی دونم این نام کاربری دیتا بیس همون نام خود دیتا بیسه یا فرق می کنه و باید جدا کار دیگه ای بکنم ؟!؟!؟!؟!
به احتمال خیلی زیاد نام کاربری و رمز عبور توی هاست جدید متفاوته

نقل‌قول: - برای جایگزین کردن نام دیتابیس و پسورد جدید هاست یه دو حرفی وجود اومده . آقای Kevin گفتن که نام دیتابیس و پسورد جدید جای خود ['database']['password'] قرار می گیرد و آقای Pars گفتن که روبه روی آن قرار می گیرد
روبروش قرار میگیره

کد:
$config['database']['username'] = 'root';
مثلا اونجایی که برای من نوشته root باید نام کاربری ورود به دیتابیس رو بزاری