مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آپلود سنتر با قابلیت واتر مارک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
من به یه آپلود سنتر با قابلیت واتر مارک لوگوی خودم رو تصویر نیاز دارم اما چیزی پیدا نکردم که این کار رو درست انجام بده دوستان اگر اسکریپی برای این کار دارند لطفا معرفی کنن
با تشکر
تو نت سرچ بزن اسکریپت کلیجا ... من از این اسکریپت استفاده میکنم و قابلیت واتر مارک داره Wink
کلیجا رو نصب کردم ولی هرکاری میکنم واتر مارک نداره تنظیمش هم کردم ولی بازم مشکل داره
من خودم دارم استفاده میکنم و واتر مارک هم داره اینم قسمت تنظیماتش Tongue

[تصویر:  download.php?imgf=1334755081_azpnu.jpg]
ببینم این آپلود سنتر قابلیت تعیین حجم آپلود برای کاربران را دارد ؟ مثلا تعیین کنیم که هر کاربر کلا چند مگابایت یا حق آپلود دارد و اگر این حجم ان تمام شد دوباره به ان اضافه کنیم. البته به غیر از تعیین حجم آپلود برای فایل را میگویم
میتونی برای کاربران و مهمان ها تعیین کنی فک نکنم بشه ماله یه کاربر رو به تنهایی تعیین کرد
کلیجا باگ های امنیتی دارد استفاده از ان توصیه نمیشود
خوب یه آپلود سنتر دیگه معرفی کنید یا لااقل واسه مای بی بی یه افزونه بسازید که موقع ارسال بشه عکس رو پیوست کرد و همچنین عکس را با واتر مارک بزاره این کارشدنی هست یانه؟

اگه شدنیه به عنوان پلاگین های پولی بزارید
(۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۸:۵۱:۵۳ صبح)yaser0421 نوشته است: [ -> ]میتونی برای کاربران و مهمان ها تعیین کنی فک نکنم بشه ماله یه کاربر رو به تنهایی تعیین کرد

ممنون دوست عزیز

گزینه ای برای تعریف دارد ؟ حالا یک کاربر نشود مشکلی نیست برای کل کاربران

البته اگر برای مای بی بی ساخته شود که عالی میشود دیگر کاربران نیاز به ثبت نام هم ندارند با همان آی دی خود وارد میشوند
در تایپک قبلی هم گفتم صبر کنید
بنده یک اسکریپت دارم که دارم تست میکنم مشکلی نداشته باشه
نسخه قدیمی که بنده یادم بود مشکلاتی داشت
صفحه‌ها: 1 2 3