هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود سنتر با قابلیت واتر مارک
سلام
من به یه آپلود سنتر با قابلیت واتر مارک لوگوی خودم رو تصویر نیاز دارم اما چیزی پیدا نکردم که این کار رو درست انجام بده دوستان اگر اسکریپی برای این کار دارند لطفا معرفی کنن
با تشکر
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
تو نت سرچ بزن اسکریپت کلیجا ... من از این اسکریپت استفاده میکنم و قابلیت واتر مارک داره Wink
پاسخ
کلیجا رو نصب کردم ولی هرکاری میکنم واتر مارک نداره تنظیمش هم کردم ولی بازم مشکل داره
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
من خودم دارم استفاده میکنم و واتر مارک هم داره اینم قسمت تنظیماتش Tongue

[تصویر:  download.php?imgf=1334755081_azpnu.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۹:۰۰:۱۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۱۹:۲۳:۱۵ عصر)
ببینم این آپلود سنتر قابلیت تعیین حجم آپلود برای کاربران را دارد ؟ مثلا تعیین کنیم که هر کاربر کلا چند مگابایت یا حق آپلود دارد و اگر این حجم ان تمام شد دوباره به ان اضافه کنیم. البته به غیر از تعیین حجم آپلود برای فایل را میگویم
پاسخ
میتونی برای کاربران و مهمان ها تعیین کنی فک نکنم بشه ماله یه کاربر رو به تنهایی تعیین کرد
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۱/۳۰، ۱۵:۴۱:۴۶ عصر)
کلیجا باگ های امنیتی دارد استفاده از ان توصیه نمیشود
پاسخ
خوب یه آپلود سنتر دیگه معرفی کنید یا لااقل واسه مای بی بی یه افزونه بسازید که موقع ارسال بشه عکس رو پیوست کرد و همچنین عکس را با واتر مارک بزاره این کارشدنی هست یانه؟

اگه شدنیه به عنوان پلاگین های پولی بزارید
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۸:۵۱:۵۳ صبح)yaser0421 نوشته است: میتونی برای کاربران و مهمان ها تعیین کنی فک نکنم بشه ماله یه کاربر رو به تنهایی تعیین کرد

ممنون دوست عزیز

گزینه ای برای تعریف دارد ؟ حالا یک کاربر نشود مشکلی نیست برای کل کاربران

البته اگر برای مای بی بی ساخته شود که عالی میشود دیگر کاربران نیاز به ثبت نام هم ندارند با همان آی دی خود وارد میشوند
پاسخ
در تایپک قبلی هم گفتم صبر کنید
بنده یک اسکریپت دارم که دارم تست میکنم مشکلی نداشته باشه
نسخه قدیمی که بنده یادم بود مشکلاتی داشت
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۰۵:۲۰:۵۷ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۹:۱۲:۰۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [آپلود سنتر] ویژه مای بی بی ( ابزار جدید ) hadiweb.ir 7 5,617 ۱۳۹۲/۱/۲۳، ۱۴:۱۷:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mohana
  انتقال فایل پیوست آپلود سنتر به ادیتور milad1364 0 1,769 ۱۳۹۱/۲/۱۹، ۲۳:۵۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: milad1364

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان