مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نبود رمز امنیتی در قسمت ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ببخشید من یه قالب نثب کردم در قسمت ثبت نامش رمز امنیتی نیاره اصلا میتونید کمکم کنید!؟ Huh

این سایتم هست. http://forum.web-world.ir در صورت نیاز اگر مشخصات چیزی خواستید تا براتون پ . م خصوصی کنم .

با تشکر Heart
قالب سایت شما نسخه اصلی قالب نیست . متاسفانه کپی رایت هم رعایت نشده و قالب به نام شخص دیگری زده شده است . نسخه اصلی قالب برای فروش در سایت وجود دارد
درود
بله بعضی سایت ها این قالب رو رایگان گذاشته اند برای دانلود
و متاسفانه حق کپی رایت رعایت نمی شودHuh
دوست عزیز یک قالب دیگه رو امتحان کن
درباره تصویر امنیتی هم مربوط به یکی از پلاگین هایی است که نصب کرده اید(مثلا پلاگین پیغام خصوصی بصورت آژاکس یا ..) پلاگین ها را یکی یکی غیر فعال کنید بعد امتحان کنید ببینید تصویر امنیتی مشاهده می شود یا خیر
موفق باشید
دوستان من خودم قالب طراحی میکنم به زودی من تازه شروع به کار با فروم را آغاز کردم واسه همین نمی دونستم چی به چیه الان که متجه شدم خودم در اولین فرصت قالبی را بر پاییه همین قالبی که کپی رایت رعایت نشده را طراحی میکنم و لطفا بگید کار اصلی از کیست تا من در پایان از ایشون هم تشکر کنم. اسم ایشون را هم ذکر کنم.

فقط اگه ممکن هست بگید من الان چه کاری انجام بدم! مشکل از قالب هست یا چیزه دیگه؟
بهتر است قالبی که میخواهید طراحی کنید بر پایه قالب دیفالت مای بی بی باشد و مشکلی با پلاگین ها و ... نداشته باشد.
اسم ایشون مهدی نمکی و مدیر ارشد این سایت هم هستند .
http://community.mybbiran.com/user-100.html
ببخشید جایی هست که پلاگین ها رو مشخص کرده باشه که من نصبت به پلاگین ها طراحی کنم؟؟ کد و کارایی چیزی ازشون به کار رفته باشه تا بتونم هرجوری که تونستم روش مانور بدم
باتشکر!

(۱۳۹۱/۱/۲۹، ۰۶:۵۶:۳۸ صبح)golbazi نوشته است: [ -> ]درود
درباره تصویر امنیتی هم مربوط به یکی از پلاگین هایی است که نصب کرده اید(مثلا پلاگین پیغام خصوصی بصورت آژاکس یا ..) پلاگین ها را یکی یکی غیر فعال کنید بعد امتحان کنید ببینید تصویر امنیتی مشاهده می شود یا خیر
موفق باشید

من پلاگینی نصب نکردم فقط پلاگینی های که به صورت پیش فرض روش بوده باید بوده باشه Smile لطفا اگه ممکن هست بگید! قسمت کد امنیتی وجود نداره به خاطر چی هست

با سپاس Heart
دوستان تا اونجا که فهمیدم ربطی به قالب نداره من الان خودم دارم یه قالب طراحی میکنم بر پایه دیفالت ولی بازم نمیازه اون قسمت رو Sad
یوهو کسی نیست بگه مشکل چیه؟؟ من دوباره انجمن را نصب کردم ولی بازم قسمت امنیتی سایت نمیاد!! و نمیشه بدون اون هم ثبت نام انجام داد!
دقیق بیان کنید
منظورتون کد امنیتی است ؟
باید غیر فعال کنید
اگه نشون داده نمیشه مشکل از سرور شماست
خوب چه مشکلی ممکن هست باشه اگه میشه بگید برنامه مورد نیاز چیه تا من آن را بر روی سرورم نصب کنم! منظورم این قسمت هست که وجود ندارد.

[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D8%A7%D9...%DB%8C.png]

همچنین این مال خودم هست که فاقد قسمت بالا هست!

[تصویر:  my.png]

با ت ش ک ر Smile Heart
صفحه‌ها: 1 2