مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل در ايمپورت ديتابيس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
باسلام
من ميخوام ديتابيس انجمنم را روي ديتابيس جديدي كه ساختم انتقال بدم
ولي وقتي در ديتابيس جديد Import‌ راميزنم بعد از گذشت مدت زيادي اين اخطار داده ميشهو ديتابيس ايمپورت نميشه (حجم ديتابيس 25 مگابايت!)

[تصویر:  ErrorDB.jpg]

ميخواستم سوال كنم كه فايل زيپ شده را ايمپورت كنم؟ يا فايل sql‌را كه به صورت text هستش؟
ايا توي ديتابيس فقط بايد نام ديتابيس را تغيير داد؟ يا كار ديگه هم بايد كرد؟
اصلا اين اخطار مربوط به چيه؟چكار بايد بكنم؟
باتشكر فراوانHeart
شما قبل از خروجی گرفتن یکبار دیتابیس خود را repair و optimize کنید و سپس با Compression یا فرمت gzipped خروجی بگیرید.

و در هنگام وارد کردن همان فایل gzipped را وارد کنید و هیچ نیازی به تغیر نام دیتابیس یا چیز دیگری در خود دیتابیس قبل از ورود نمیباشد.
سپاس از پاسختون
منظور از optimize چيه؟ وكجاست؟Heart
در phpmyadmin هست .. قسمتی که مشخص کردم.

[تصویر:  49771091113644209385.png]

منظور از آن بهینه سازی است
خيلي ازتون ممنونم
ميگم وقتي من ديتابيس جديد ساختم(بانام reza) وماي بي بي را روش نصب كردم حالا بخوام روي ديتابيسش (reza) اطلاعات يه ديتابيس جديد (كه مربوط به همون نسخه انجمنه) را ايمپورت كنم بايد اطلاعات جدول ديتابيس جديد را (reza) را خالي كنم؟
با Drop يا با Empty‌ ؟؟؟
Drop Big Grin
خيلي ممنون
من همين كارو انجام دادم همه تيبل ها را Drop كردم. وكاملا خالي شد
ولي الان كه ديتابيس را توش ايمپورت كردم با اين اخطار روبرو شدم:
[تصویر:  ErrorDB.jpg]
خواهشا كمكم كنيد
مشکل احتمالا از ایمپورت شماست چون در صورتی که جداول را کاملا پاک کرده باشید هیچ مشکلی در ایمپورت نیست پس هنگامی که بکاپ گرفتید احتمالا دچار مشکل بوده
خيلي ممنون
ببينيد من واسه بكاپ( اكسپورت) وارد ديتابيس كه ميشم از قسمت بالا اكسپورت را ميزنم
بعد اين گزينه را انتخاب ميكنم
Custom - display all possible options
بعد Compression را ميذارم روي gzipped
دراخر Go را ميزنم ودانلود ميشه بدون مشكل
راحت هم باز ميشه

1- نبايد توي فايل دانلود شده تغييري ايجاد كرد؟

2- اگه هنگام بكاپ گرفتن توي انجمن داشته باشن مطلب بذارن و كاراي ديگه مشكلي پيش مياد؟نبايد انجمن را خاموش كنم بعد بكاپ بگيرم؟؟

مرسيHeart
نه اصلا به این مسایل ربط نداره ، مشکلی هم در بکاپ گیری شما دیده نشد . شما احتمالا جداول رو کاملا پاک نکردید . پس از پاک سازی چک کنید ببینید که تیبل یوزر ها هم پاک شده است؟
صفحه‌ها: 1 2