مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: Entry Processes
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان از وقتی که انجمن را به 1.6.6 ارتقاء داده ام همیشه با مشکل Entry Processes برخورد می کنم و سایت برای دقایقی از دسترس خارج می شود .فشار به cpu و ram سرور باعث شد ساسپند بشوم . لطفاً راهنمایی بکنید.
کاربران همزمان : کمتر از 100 نفر
بازدید روزانه : حدود 5000 بازدید
داشتن آپلود سنتر عکس مخصوص خود سایت
منابع هاست فعلی شما خیلی ضعیف هست و باید به سرویس قوی تر بایت هاست که بیزنس هاستینگ هست ارتقا دهید تا مدتی دیگر دوام بیارید روی این سرور . در غیر اینصورت پس از مدتی اخطار و تذکر , اکانت شما را مسدود میکنند و تا ارتقا ندهید سایتتون را باز نمیکنند

در کل با این هاست زیاد دوام نمیارید
شما چه هاستی را پیشنهاد می کنید؟
در کنترول پنل مدیر از قسمت Server and Optimization Options گزینه Enable Forum Jump Menu را غیر فعال (خیر) کنید، اینکار باعث میشود تا فشار کمتری بر روی انجمن وارد شود.
ممنون دوست عزیز اگر کسی از دوستان پلاگین ، تنپیمات خاصی یا تغییراتی در قالب را می شناسد که می تواند بر سرور فشار بیاورد اینجا بیان بکند تا مشکل ما و همه دوستانی که این مشکل را دارند حل بشود.
بیشترین کاربر همزمان در انجمن بنده 72 نفر بوده و بازدید روزانه هم حدود 5000 بازدید . هاست هم که از بیت هاست است .
nدر ضمن چه قسمت هایی از مدیریت وظایف خودکار غیرضروری است تا غیرفال بکنم.

انجمن را بست ، مرکز آپلود را غیر فعال کردم قالب را هم روی یک قالب دیگر که خیلی هم سبک است تنظیم کردم باز هم مشکل پابرجاست . در این حالت 51 کاربر فعال در انجمن حضور داشتند که میزان استفاده از سی پی یو 11 درصد و اینتری پروکسس 4 تا بود
اگر دوستان هاست مناسبی سراغ دارد معرفی بکند.
ممنون
تبلیغ نکنم

خدایش این هاست نت افزار و مدیران خیلی عالی هستند

من خودم یک انجمن روی نت افزار دارمHeartHeartHeart
بازدید روزانه شما چقدر است
ممنون دوست عزیز اگر کسی از دوستان پلاگین ، تنپیمات خاصی یا تغییراتی در قالب را می شناسد که می تواند بر سرور فشار بیاورد اینجا بیان بکند تا مشکل ما و همه دوستانی که این مشکل را دارند حل بشود.
بیشترین کاربر همزمان در انجمن بنده 72 نفر بوده و بازدید روزانه هم حدود 5000 بازدید . هاست هم که از بیت هاست است .
nدر ضمن چه قسمت هایی از مدیریت وظایف خودکار غیرضروری است تا غیرفال بکنم.

انجمن را بست ، مرکز آپلود را غیر فعال کردم قالب را هم روی یک قالب دیگر که خیلی هم سبک است تنظیم کردم باز هم مشکل پابرجاست میزان استفاده از سی پی یو در این حالت بین 5 تا 11 درصده حتی هنگامی که کمتر از 5 نفر آنلان دارم
دیتابیس رو بهینه سازی کنید ( از طریق هاست و پی اچ پی مای ادمین)
پلاگین های غیر کاربردی رو پاک کنید
دوست عزیز تمام پلاگینها را غیرفعال کرده ام. و از طریق خود فروم هم جداول را بهینه سازی کردم از طریق هاست هم اگر منظورتان optimize و repair است انجام دادم ولی مشکل برطرف نشد
صفحه‌ها: 1 2