مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: يه مشكل كوچولو و راهنمايي برزگ از سوي شما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

سلام
وقت بخير و ممنون كه داريد مشكل منو مي خونيد ... Heart
طبق اتفاقي كه افتاد چند تا از انجمن هاي ايجاد شده سايت حذف شد و در ادامه تمامي مطالب ان انجمن ها كه حدودا يه 2.500 تايي بود هم حذف شدند . Huh

كلي شوك بهم وارد شده بود Dodgy

ولي از مدير سرور درخواست بك آپ هفتگي كردم كه ايشون هم لطف كردن بك آپ رو دادند و بنده بك آپ ديتابيس مربوط به اون ديتابيس مختص انجمن رو كه 28.7 MB هست رو از بقيه جداكردم . Confused

و طبق جستجوهايي كه كردم تو انجمن در مورد نحوه ايمپورت كردن فايل هاي ديتابيس در پي اچ پي ادمين اول يكبار فايل mysql انجمن رو ايمپورت كردم رو همون فايل ها كه خوشبختانه كل فايل هاي و مطالب 6 ماه پيش رو آورد . ولي چرا 6 ماه پيش رو ؟؟؟؟؟؟ Undecided نه تنها شش ماه پيش بود بلكه حدودا 950 تاكاربر ثبت نام كرده بود همش پريد و هر چي 6 ماه پيش بود اونا اومده (مطالب - اعضاء و ... Sad)

اول فكر مي كردم رو ديتابيس ايمپورت كردم كه اشتباهي بوده و اومدم همه ديتابيس هارو خالي كردم از فايل بعد دوباره ايمپورت كردم ولي بازم همون فايل هاي 6 ماه پيش اومد .

اينم بگم قبل از اينكه ايمپورت كنم از همون mysql انجمن كه انجمن هاش حذف شده بود دو بار خروجي گرفتم .

يكي بدون رد كردن مراحل ربپاير و اوپتيمايز
و يكي با اين مراحل ذكر شده
كه يه موقع اشتباهي شد اقلا اينا رو ازدست ندم .

الان سوال من اينجاست چرا مطالب 6 ماه پيش رو نشون ميده اين ديتابيس كه واسه چند هفته پيشه به نقل قول و قسم هايي كه مدير سرور مي خورد .

الان من بايد چي كار كنم ؟؟؟؟؟

خواهشا تا جايي كه ميشه راهنمايي كنيد تا بشه مطالب رو برگردوند .

.: سپاس :.

بکاپی که به شما داده شده ناقص است و مشکل از آن می باشد ، در ضمن حالت دیگر آپلود ناقص این دیتابیس می باشد که البته بعید میدونم .
سلام

بك آپ SQL File كه داده بهم 28.7 MB (30,146,560 bytes) حجمشه مي تونه ناقص باشه ؟؟؟ از نظر حجم ؟

آپلودشم تا آخرش 100% ديدم كه رفت ؟

چي كار كنم الان ؟
دوست عزیز به حجم نیست که ، بستگی داره انجمن شما چقدر عضو و مطلب و ،،، داشته.
دیتابیس میتونه اونقدر سنگین باشه که شما در چندین مرحله اون رو بازگردانی کنید.
بهتره به مدیریت سرور بگید که دیتابیس رو خود بازگردانی کنه.
تشكر از راهنماييتون

ميشه يه راه حل ديگه بگيد ... .

من قبل از اينكه ديتابيس رو وارد كنم از ديتابيس قبلي خروجي گرفتم .

ميشه اين ديتابيس جديد رو كه ازمدير سرور گرفتم فقط قسمت اعضاء رو ايمپورت كنم و بعد اون ديتابيس قبلي مطالبشون رو ايمپورت كنم ؟؟

بقيه قسمت هاشم كه همون ديتابيس و بك آپي كه از مدير گرفتم باشه .

بله میشه . شما باید ابتدا دیتابیس سایت خود را ایمپورت کنید سپس قسمت هایی را که نمیخواهید منتقل کنید را تیک زده و drop کنید . حال جدولی که میخواهید منتقل کنید باقی مانده باید از دیتابیس خروجی و بکاپ بگیرید . حال دیتابیس جدید سایت را وارد کنید و قسمتی را که از دیتابیس قبلی میخواهید آن را وارد کنید از دیتابیس جدید پاک کنید (drop) حالا دیتابیس بکاپ گرفته شده را وارد کنید.
جدول مربوط به یوزر ها :
MyBB_User
دوست عزیز احتمالا بک اپ قدیمیه

سلام ميشه بصورت مرحله وار توضيح بديد
اونجور شما توضيح داديد يكم گيج شدم .
من اينجوري درك كردم مراحل رو :

اول ديتابيسي كه از مدير سرور گرفتم ايمپورت كنم .
دوم : قسمت هايي كه نمي خوام رو پاک کنم (drop) كنم .
سوال : فرق (drop) با empty چيه ؟؟؟
سوم : از ديتابيسي كه در حال حاضر هست بك آپ و خروجي بگيرم .
سوال : چه نيازي به خروجي گرفتن دوباره هست ؟؟
چهارم : الان ديتابيسي كه اول از اون انجمن هاي حذف شده دارم كه به عبارتي فقط اعضاء‌شو مي خوام رو ايمورت كنم .
سوال : اگه دوباره ايمپورت كنم كه اولي كه ايمپورت كرده بودم پاك ميشه و فايل جديد جايگزين ميشه .

انصافا يا من متوجه نشدم يا اينكه خيلي سخت توضيح دادين .

خواهشن اگه به اين منوال هست بگيد و در صورت امكان يكم بيشتر توضيح بديد .
اميدوارم ناراحت نشين و كمي حوصله خرج كنيد .Heart

تشكر
.
این مراحل بدست آوردن بکاپی برای وارد کردن تیبل یوزر ها به هر دیتابیسی (منتقل کردن یوزر ها) است.
فرق drop با empty آن است که مثلا شما یک فولدر دارید . در حالت اول شما کلا آن را حذف میکند ، در حالت دوم شما فقط درون آن را خالی میکنید.
چرا اين همه سخت و مبهم توضيح مي ديد

شما كه وقت مي ذاريد چرا اين همه مبهم توضيح مي ديد ، خواهشا يكم ساده توضيح بديد مشكل ميشه متوجه آموزش هاي شما شد .

ت ش ك ر
صفحه‌ها: 1 2