مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش ست کردن mybb با نیوک 8.3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من یکی از جدید ترین کاربران شما هستم و علاقه بسیار زیاد هم به انجمن های mybb دارم ولی یه مشکل باهاش دارم اگه کمکم کنید واقعا ممنونتون میشم سایت من نیوک 8.3 هست و من میخوام که وقتی یه نفر توی سایتم عضو میشه توی انجمن هم عضو بشه و همچنین هر ارسالی که توی تالار گفتمان میکنم توی صفحه ی اصلی هم نماش داده بشه از مدیران و دوستان متخصص خواهشمندم کمکم کنند تا بتونم این امکان را به سایتم اضافه کنم Heart
کسی پیدا نمیشه جواب منو بده؟Huh
درود
امکان ست کردن مای بی بی با نیوک فکر میکنم هنوز نیومده باشه
نقل‌قول: هر ارسالی که توی تالار گفتمان میکنم توی صفحه ی اصلی هم نماش داده بشه از مدیران و دوستان متخصص خواهشمندم کمکم کنند تا بتونم این امکان را به سایتم اضافه کنم
آموزش زیر:
http://community.mybbiran.com/thread-730...9%87%D8%A7
(۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۹:۴۵:۰۳ صبح)pouyasystem نوشته است: [ -> ]سلام من یکی از جدید ترین کاربران شما هستم و علاقه بسیار زیاد هم به انجمن های mybb دارم ولی یه مشکل باهاش دارم اگه کمکم کنید واقعا ممنونتون میشم سایت من نیوک 8.3 هست و من میخوام که وقتی یه نفر توی سایتم عضو میشه توی انجمن هم عضو بشه و همچنین هر ارسالی که توی تالار گفتمان میکنم توی صفحه ی اصلی هم نماش داده بشه از مدیران و دوستان متخصص خواهشمندم کمکم کنند تا بتونم این امکان را به سایتم اضافه کنم Heart

داداش فکر کنم باید از اسکریپت نیوک لرن استفاده کنی ولی باز اونم مشکل داره
نیک لرن مای بیبی ست شده هست سایت سازش هم کاملا مثل نیوک هستش