مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشكل با پشتيبانگيري انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
خب اينم ديگه يك نوع مشكل عجيب هست ... وقتي ميخوام از كنترل پنل انجمن اقدام به پشتيبانگيري كنم بعد از چند ثانيه يك ارور مياد و بعد هم فايل پشتيبان ناقص هست ... مثلا بايد 20 مگ باشه كه شده 12 مگ و كلا اصلا پشتيبان به مرحله اخر نميرسه...واقعا خود من نميدونم مشكل چيه !!! ساير تنظيمات و به طور كلي انجمن هم سالم هست/

اينم ارور

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
2006 - MySQL server has gone away
Query:
OPTIMIZE TABLE mybb_privatemessages
یک بار تمامی جدول ها را بهینه سازی کنید سپس دوباره اقدام به پشتیبان گیری نمایید.
با سلام مجدد
قبلا با بهين هسازي جداول مشكل حل شد
ولي مجدد اين مشكل بوجود اومده و اصلا بهينه سازي هم هيچ فايده اي نداره Huh ظاهرا گفته ميشه كه اين ارور فقط مربوط به هاست هست , ولي ميخواستم بپرسم كه واقعا يعني هيچ روش ديگري نيست ؟
در phpmyadmin هم نميتوانم يك پشتيبان صادر كنم ... در ضمن روشي براي دست ردن اين مشكل در خود phpmyadmin نيست ؟؟ مثلا من به قسمت mybb_privatemessages رفتم و متوجه شدم كه گويا مسيج ها فقط تا يك زماني ثبت شده و اصلا جديد ها ثبت نشده !!! اگر نياز به كاري در اين قسمت ها { كليه جداول} هست , توضيح بدهيد تا انجام بدم.

راستي ميخاوستم بدونم كه آيا بك آپ كامل از داخل كنترل پنل هاست ميتواتد كافي باشد ؟؟
این مشکل دیگه از هاستتون هست . با مدیر هاستینگ تماس بگیرید و با آن ها در میان بگذارید.

نقل‌قول: راستي ميخاوستم بدونم كه آيا بك آپ كامل از داخل كنترل پنل هاست ميتواتد كافي باشد ؟؟
بله کفایت می کنه و تا حدودی از پشتیبان گیری از طریق خود MyBB بهتره!
کوین جان خدا انشاا از زبانت بشنوه ..Rolleyes
من این توضیحات رو با این که گفتم اما باز هم در اینجا پرسش شد .
دیگه سعی میکنم توضیحاتی رو ندم چون اگر هم بدم باز هم همون رو میپرسن.
در هر صورت من فقط قصدم يك توضيح كوچيك نيست ... هم ميخوام از تجربه ديگران استفاده كنم و هم ميخوام سطح توضيحات رو بالاتر ببرم.
مثلا قبلا همه ميگفتن مشكل از هاست هست و بعد همين دوست عزيز كوين گفت كه برم و جداول رو بازسازي كنم ... الان هم من ميخواستم در مرود phpmyadmin اطلاعات بيشتري كسب كنم ... چون ممكن هست كه بشه اين مشكل رو از اين قسمت هم حل كرد ... خود من مثلا به جدول mybb_privatemessages نگاه كردم و ديدم كه انگار تا يك زمان خاص اين جدول اطلاعات رو ذخيره كرده ... حالا يا پر شده و يا از همون قسمت ميشه مثلا تعميرش كرد.

در غير اين صورت برخي توضيحات كوچك فقط براي اطمينان هست ... من كه به خبوي ميدونم پشتيبان كل كافي هست و ميخوام بدونم مثلا دوستي مثل كوين كه احتمالا استفاده كرده از پشتيبان كل , نظرش چي هست.

در هر صورت اينجا يك مرجع پشتيباني هست و بهتره اين بحث ها صورت نگيره ... احتمالا باز هم من در اين زمينه { پشتيبانگيري } در اينجا سوال خواهم كرد و مزاحم دوستان و مديران عزيز خواهم شد.

با تشكر
در صورتی که مشکل حل نشد می توانید جدول را از اول بسازید!
اما تمامی پیام های خصوصی ارسال و دریافت شده کاربران از بین خواهد رفت!
و همچنین بهتون هشدار میدم که خودسرانه و بدون داشتن دانش کافی اقدام به حذف و یا ساختن جدول نکنید!
ممنون ... توي جدول mybb_privatemessages همه پيغام ها تا اخرين پيغام جديد ثبت ميشه ... درسته ؟ ولي پيغام هاي جديد مثلا از ماه پيش , ثبت نشده ... خوب اونوقت به نظر شما پشتيبان كل چطوري اين قسمت رو محاسبه ميكنه ؟ همين چيزا باعث شده كه كلي سوال باي من پيش بياد Huh
خوب احتمالا این جدول دیگه گنجایش نداره و پر شده! (البته مشکل از هاستینگ هست که این چنین اتفاقی افتاده) شما باید جدول رو خالی کنی (اگر دانشی در این مورد ندارید انجام ندهید و به فردی که ماهر است واگذار کنید.) که بعد از خالی کردن مشکل حل خواهد شد ولی تمامی پیام های خصوصی از بین خواهد رفت!
قبل از اینکار در بخش پشتیبان گیری تیک "تجزیه و تحلیل و بهینه سازی جداول " را بزنید و شروع به پشتیبان گیری کنید . ببینید آیا مشکل حل می شود؟
درود
مشکل را از سرور خود پیگیری کنید.
بسته شد.