مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند سوال کلیدی راجع به انجمن (بیا تو)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت همه دوستان

چندتا سوال دارم نیاز به راهنمایی دارم
لطفا راهنمایی نکرده اینجا رو ترک نکنید:

1- پروفایل خوشگل که برا کاربرا هست رو از کجا گیر بیارم برا نصب؟ خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم.

2- چرا من نمیتونم سردر نصب کنم؟ وقتی نصب می کنم کلا صفحه سفید میاره. بهترینشو میخوام داداهای گلم.

3- ارسالهای من به هم می چسبند. مثلا ارسال دوم میچسبه به ته ارسال اول و الی آخر. چطوری جداشون کنم؟

4- الف -من کل تنظیماتم رو رو قالب کنونی انجمنم نصب کردم. الان میخوام قالب رو عوض کنم هرچی تنظیمات دارم بهم میخوره. عمرا اگه باز بتونم اونا رو تنظیم کنم. چیکار کنم؟

4 -ب- از قالب چطوری خروجی میگیرن؟ کامل توضیح بدید لطفا.

5- وقتی رو مطلبی نشانگر موس رو نگه میداری خیلی خوشگل و برجسته میشه. چطوری؟

و اما چند سوال راجع به اصل و اساس انجمنم:

6- انجمن من چرا بازدید کننده و عضو کم داره. هرجا برسم تاپیک تبلیغاتی و ... میذارم ولی چه فایده که ...
راهنمایی کنید اعضام بیشتر شه.

7- به انجمن من سر بزنید و ایراداتش رو بهم بگید. تا حلش کنم. این انجمن اولین تالار گفتمان تخصصی روان شناسی هست که توسط روان شناسان متخصص اداره میشه و همه چیزش بر اساس اصل تخصص و در عین حال سادگی هست. میخوام بهترین باشه.

درسته خیلی شد سوالاتم ولی ممنون میشم راهنماییم کنین.
یک سوال مطمئنی خوب سرچ کردی ؟ Smile
نقل‌قول: یک سوال مطمئنی خوب سرچ کردی ؟

هم سرچ کردم
هم پیدا کردم
هم نصب کردم
هم پاک کردم
هم بلاهایی سرم اومده که نگو و نپرس دادا رضا
خواستم شما راهنماییم کنین تا بلکه از دست آپ کردن و حذفیدنهای متعدد خلاص شم. هر کدوم که اینجا وجود داره لینکش رو محبت کنید و بقیه رو راهنمایی.
مرســــــی
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۰:۳۹:۵۰ صبح)shadanak نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت همه دوستان

چندتا سوال دارم نیاز به راهنمایی دارم
لطفا راهنمایی نکرده اینجا رو ترک نکنید:

1- پروفایل خوشگل که برا کاربرا هست رو از کجا گیر بیارم برا نصب؟ خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم.

2- چرا من نمیتونم سردر نصب کنم؟ وقتی نصب می کنم کلا صفحه سفید میاره. بهترینشو میخوام داداهای گلم.

3- ارسالهای من به هم می چسبند. مثلا ارسال دوم میچسبه به ته ارسال اول و الی آخر. چطوری جداشون کنم؟

4- الف -من کل تنظیماتم رو رو قالب کنونی انجمنم نصب کردم. الان میخوام قالب رو عوض کنم هرچی تنظیمات دارم بهم میخوره. عمرا اگه باز بتونم اونا رو تنظیم کنم. چیکار کنم؟

4 -ب- از قالب چطوری خروجی میگیرن؟ کامل توضیح بدید لطفا.

5- وقتی رو مطلبی نشانگر موس رو نگه میداری خیلی خوشگل و برجسته میشه. چطوری؟

و اما چند سوال راجع به اصل و اساس انجمنم:

6- انجمن من چرا بازدید کننده و عضو کم داره. هرجا برسم تاپیک تبلیغاتی و ... میذارم ولی چه فایده که ...

7- به انجمن من سر بزنید و ایراداتش رو بهم بگید. تا حلش کنم. این انجمن اولین تالار گفتمان تخصصی روان شناسی هست که توسط روان شناسان متخصص اداره میشه و همه چیزش بر اساس اصل تخصص و در عین حال سادگی هست. میخوام بهترین باشه.

درسته خیلی شد سوالاتم ولی ممنون میشم راهنماییم کنین.
1_ طراحی پروفایل پست زننده حسین
2_پرتال پیشرفته تو وی ای پی بود از علیرضا جان بگیرید
3_تو مای بیبی 1.4 ارشیو قدیمی تو اموزش برخی از تنظیمات گفته شده
4 الف_پلاگین را رو غیر فعال و فعال کن
4_ب :اموزش ذلره سرچ کنید ( گزینه خروجی گرفتن از پوسته روی گزینه های ویراش پوسته
5_من یک پلاگین گزاشتم به نام زیبا سازی لیکها تا حدودی زیبا هستش
6_پلاگین بر چسب و سایت مپ و ثبت در گوگل موثر هستش
7_متاسفانه وقتش ندارم
پیروز باشید
1.
نقل‌قول: 1- پروفایل خوشگل که برا کاربرا هست رو از کجا گیر بیارم برا نصب؟ خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم.
پلاگین یاداشت در پروفایل
پلاگین نمایش بازدید کاربر از پروفایل
پلاگین لیست دوستان در پروفایل
پلاگین تب های پروفایل

2.
نقل‌قول: 2- چرا من نمیتونم سردر نصب کنم؟ وقتی نصب می کنم کلا صفحه سفید میاره. بهترینشو میخوام داداهای گلم.
نقل‌قول:
سر در نصب هست رو انجمنت PORTAL.PHP. باید توسط پلاگین یا کد تغییرات رو روش اعمال کنی !!

3.
نقل‌قول: 3- ارسالهای من به هم می چسبند. مثلا ارسال دوم میچسبه به ته ارسال اول و الی آخر. چطوری جداشون کنم؟
تست شد و کاملا سالم هست ارسال ها هم در پست بیت هم در خود انجمن

4.
نقل‌قول: 4- الف -من کل تنظیماتم رو رو قالب کنونی انجمنم نصب کردم. الان میخوام قالب رو عوض کنم هرچی تنظیمات دارم بهم میخوره. عمرا اگه باز بتونم اونا رو تنظیم کنم. چیکار کنم؟
بله باید از صفر تنظیم کنی !!

5.
نقل‌قول: 4 -ب- از قالب چطوری خروجی میگیرن؟ کامل توضیح بدید لطفا.
وقتی میخوای از قالب خودت بک آپ بگیری میشه خروجی گرفتن از پوسته برا این کار
پنل ادمین> قالب ها و پوسته ها> پوسته ی مورد نظر> گزینه ها>خروجی گرفتن از قالب

6.
نقل‌قول: 6- انجمن من چرا بازدید کننده و عضو کم داره. هرجا برسم تاپیک تبلیغاتی و ... میذارم ولی چه فایده که ...
سایتت اختصاصی طراحی نشده گلم برا همین عضو زیاد نداره : البته به چیز هایه دیگه ای هم بستگی داره ! انجمن وقتی کاربر جمع میکنه که مطالبش بیشتر و به درد خور باشه ٰ از پلاگین های و پوسته های بهتری استفاده کن ( به درد بخور )
سلام

به به چه میکنند این پاسخگو های سایت ترکوندند Big GrinBig GrinBig Grin شوخی کردم ناراحت نشید

تشکر بابات پیگیری شما دوستان خوب مای بی بی ایران

دوست گل لوکال هاست و برنامه خوب Wamp وجود داره برای اینکه هر چیزی را ابتدا داخل اون تست کنید و سپس بر روی سایت خود اجرا کنید

موفق باشید
با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردند.

نقل‌قول: سایتت اختصاصی طراحی نشده گلم برا همین عضو زیاد نداره : البته به چیز هایه دیگه ای هم بستگی داره ! انجمن وقتی کاربر جمع میکنه که مطالبش بیشتر و به درد خور باشه ٰ از پلاگین های و پوسته های بهتری استفاده کن ( به درد بخور )
دادا در این مورد راهنماییم کن. اختصاصی طراحی نشده یعنی چی؟ چیکار میشه کرد که اختصاصی تر بشه؟ از کجا شروع کنم و به کجا ختم کنم؟
ممنون از همه
درود :::

قالب اختصاصی تر :::
درست کردن بخش های جذاب ( بازی ، فال حافظ و ..
پلاگین های های آمار گیر
نقل‌قول: قالب اختصاصی تر :::
درست کردن بخش های جذاب ( بازی ، فال حافظ و ..
پلاگین های های آمار گیر
امروز نهایتا فردا این بخشها رو اضافه می کنم.
ضمنا اگر پوسته ای که به کار روان شناسی بیاد سراغ دارین معرفی کنین. یا حداقل راهنمایی کنین چطوری ویرایش کنم این پوسته رو که بهتر بشه.
مرسی از همه
صفحه‌ها: 1 2